Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır. İyiliksever, eli açık ve yiğit bir kimsenin habercisidir.

Rüyada evine ebenin gelmesi, hayırsever birinden iyilik görmeye işaret eder.

Rüyada eve ebe çağırmak eli açık ve iyiliksever birinden yardım istemeye işaret eder. Rüyada çağrılan ebe eve gelirse, bu amacın gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada ebe ile dost olmak büyük bir zatla yakınlık kurmaya delalettir. Rüyada ebeyle bozuşmak mühim bir kimselerle aralarının açılmasına delalet eder.

Rüyada güler yüzlü ve sempatik ebe görmek salih ve eli açık bir kimseden yardım alacağına delalettir.

Rüyada ebenin evladı zorlukla doğurtması kimi zaman kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve şehir içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil bir hiç kimseye delalet eder.

Rüyada ebenin kolaylıkla bir bebek doğurtması kurtulmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır. Fakat doğumu yaptıran ebe kirli ve çirkinse, problemler daha ciddi bir hal alır.

Rüyada güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına yorulur. Rüyada yaşlı ve çirkin bir ebe görmek, rüya sahibinin oldukca akıllı evlatlara haiz olacağına işarettir.

Rüyada ebenin sizi iyileştiremediğini görmek oldukca güvendiğiniz insanların derdinize ilaç olmak mevzusunda kafi kalamayacaklarının işaretidir. Bu şekilde bir durumda insanlara bel bağlamak yerine, kendi deneyimlerinizden faydalanabilmeyi öğrenmelisiniz.

Rüyada ebenin bir hastaya yetişemediğini görmek çözüm sürecinde kullanılan vasıta ve gereçlerin yetersiz bulunduğunun habercisidir.

Rüyada ebenin bir hastayı iyi edip ailesini de oldukca mutlu ettiğini görmek, beklediğiniz yardımın geleceğine ve sizi rahatlatacak bazı gelişmelerin olacağına delalettir.

Rüyada ebelerin bir araya geldiğini ve bir topluluk halinde yürüdüğünü görmek ailenizin sıhhat mevzusunda fena bir dönem yaşanacağına fakat hastalıkların her birinin devası olacağı şeklinde rüya tabiri yapılır.

Bkz: Rüyada Bebek (canlı) Görmek, Rüyada Hamile Görmek, Rüyada Bebek Doğurtmak Görmek

Ebe

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir