Rüyada Edebiyat Görmek

Rüyada edebiyatla uğraşırken kendini görmek, rüyayı görenin ince ruhlu ve duyarlı yaratılışlı bir şahıs olduğuna ve işlerinde başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada şiir yazdığını görmek ince ruhlu biri olduğunuza; bir başkasının yazdığı şiiri size okuduğunu görmek, o kişiye karşı olan bağlılığına; karşı cinsten birinin şiir okuduğunu görmek, evlilik yada dostlukla tabir edilir.

Rüyada roman yazdığını yada bir roman okuduğunu görmek, biriyle tanışıp evleneceğinize yada onunla yakın bir akrabalık kuracağınıza delalet eder. Rüyanızda edebiyatçılarla dostluk kurarak edebiyat ile uğraştığınızı, roman, öykü yada şiir şeklinde yazınsal yazılar yazdığınızı görmek, his aleminizde yeni bir gelişmenin başladığına, yakında bir aşk macerası geçireceğinize delalet eder.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada edebiyat ile uğraştığını roman, öykü yada şiir şeklinde yazınsal yazılar yazdığını görmek, his aleminizde yeni bir gelişmenin başladığına işarettir.

Rüyada edebiyat öğretmeni olduğunuzu görmek insanların hayatında bir güzellik oluşturarak onları mutlu edeceksiniz şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada yazınsal yapıtlerin olduğu bir kütüphane oluşturmak sanata olan ilginizin ve alakanızın artacağına işarettir.

Edebiyat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir