Rüyada Eğlence Görmek

Rüyada eğlence görmek her türlü oyun ve eğlence sonunda rüya içinde mutsuzluk sezmek dünya yaşamının aldatıcılığına ve geçiciliğine, sonu üzüntüyle bitecek gayretlere, kalp körlüğüne ve basiretsizliğe işaret eder.

Dinlenmek amacıyla, meşru bir halde eğlenmek gövde ve ruh sağlığına delalet eder. 

Rüyada eğlence için gittiğiniz bir yerde içeriye girememek yada içeriye alınmamak büyük bir mutluluktan sonrasında yeniden eski halinize döneceksiniz anlamına gelir.

Rüyada keyifli bir mekanda olmak, düzmece arkadaşlara haiz olduğunuz ve hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Gezi ederken dikkat edin.

Rüyada insanların eğlencesinin kendiniz bulunduğunu görmek cemiyet yaşamı ile ilgili söz, dedikodu, konuşma olarak yorumlanır.

Rüyada düğün dernek görmek hoş bir eğlenceyle, sevinçle yorumlanır. Rüyasında aileyle beraber eğlendiğini görmek, büyük bir haberle sevineceğine; bir eğlence yerinde kendisini eğlendiren insanların içinde bulunduğunu görmek, kendisi tarafınca başkalarının yada ev halkının sevineceklerine işarettir.

Rüyada bir başkasının mutsuzluğu üstünden eğlendiğini gören, ansızın haber almış olduğu fena bir şeyden sıkılır. Bu rüyalarda görülen insanoğlu, eşyalar, bölgeler güzel ve renkli ise haberin sonu iyi olacaktır. Karanlık, insanların üstü başı kirli ve yırtıksa haber üzücü olacaktır.

Rüyada kalbi kırılan bir arkadaşınızı eğlenceye götürüp eğlendirmeye çalıştığınızı görmek bir insan için fazlaca endişeleneceğinize sadece onun derdinin devasını da bulacağınıza işaret eder.

(Ek olarak Bkz; Rüyada Eğlence Parkı Görmek, Rüyada Düğün Görmek)

Eğlence

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir