Rüyada El Parmaklarının Ucunda Tuz Görmek

Ek olarak bkz: Tuzun Eline Bulaştığını Görmek, Tuzlamak, Tuzluk, Tuz

Rüya tabirlerine gore, rüyada bir elin parmaklarını görmek, rüya sahibinin çocuklarıyla, kardeşinin çocuklarıyla yada 2. dereceden olan akrabalarıyla bir işe gireceğine, birlikte çalışılacağına yorumlanır.

Rüyada tuz görmek ise rüya sahibine kısmet, talih, bolluk ve bolluk getireceğine tabir edilir. Bundan dolayı rüyada el parmaklarının ucunda tuz görmek; akraba, hısım ve yakınlarla girilecek bir işe, ortaklığa, birlikte çalışmaya yada ortak bir fikirde buluşup birlikte adım atmaya ve bunun sonucunda hayırlı kazançlar elde etmeye delalet eder.

Rüya sahibinin en yakınlarıyla girişeceği bu işte önü açık olmakla birlikte; iş mevzusunda mevki atlayacağına, hayırlı paralar kazanacağına ve rızkının açık olduğuna yorumlanır. 

Bir başka yorumcuya gore rüyada el parmaklarının ucunda tuz görmek tabiri; gelecek olan iyiliğe, ele bir para geçeceğine ve bu paranın en yakınları vasıtasıyla kazanılacağına delalet eder. Tuz parmaklardan silkeleniyor ise haneye girecek olan maddi gelirin elinin tersiyle itildiğine, uzatılan yardım elinin kabul edilmeyeceğine delalet eder. 

Rüyada Parmaklarında Tuz Görmek

Rüyada parmaklarında tuz görmek, rüya sahibinin verimli günler geçireceğinin, malının, rızkının ve yemeğinin bolca olacağına, refah içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada parmaklarında tuz görmek ne demek: Rüya sahibin parmaklarındaki tuzu yemesiyle değişik bir anlam kazanır. Tuzu yediğini gören kişinin malında eksilme olacağına, yoksullaşmaya, gelir yitirilmesine; tuzu silkelediğini görmek ise rüya sahibinin elinden kaçıracağı fırsatların olacağına, emeksiz kazanılan rızka tamah etmeyeceğine ve bir tanıdığından gelecek olan yardımı geri tepeceğine delalet eder. 

Rüyada Elinde Tuz Parçaları Görmek

Hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüyada elinde tuz parçaları gören şahıs, arzuladığı ve emek etmiş olduğu başarıya kavuşur. Çevresinde sevilen kabul edilen rüya sahibinin çevresinde hatırı sayılır biri haline geleceğine, kazanacağı başarılarla birlikte hem mevki kazanacağına hem de hak etmiş olduğu kazanca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada elinde tuz parçaları görmek, gören kişinin kısa bir süre içinde iş yerinde üst yönetimden biri olacağının yada işveren olacağının habercisidir. Bununla beraber yaşanılan dargınlıkların, anlaşmazlıkların son bulacağına, rahatlık dolu günlere işaret eder. 

Rüyada Üstüne Tuz Bulaştığını Görmek

Rüyada üstüne tuz bulaştığını görmek, bir kimse tarafınca yardım görüleceğine, yardım yardımıyla kişinin başarı göstermiş olacağına, dolaylı yollardan umulmayan bir kazanç elde edileceğine, daha evvelinde birine yapılmış olan yardımın meyvesini yiyeceğine yorumlanır. 

Rüyada Tuzların Etrafa Dağıldığını Görmek

Rüyada tuzların etrafa dağıldığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisini, başarılarını imrenen biri olduğuna, malına göz koymuş kişilere tabir edilir. Kazanılan maddiyatın bölüşüleceğine, emeksiz ve çabasız gelmiş olan paranın birden elinden gideceğine yorumlanır.

Rüyada tuzların etrafa dağıldığını görmek ne demek: Bu rüya bir deyim ile yorumlanırsa; “haydan gelen huya gider” sözü tam anlamıyla rüyanın yorumunu karşılar. 

Rüyada Tuz Almak Görmek

Rüyada tuz almak; rüya sahibinin rızkının açılacağına, bolluğa kavuşacağına, mallarının artacağına ve hatta altın alacağına tabir edilir. 

Rüyada Tuz İstediğini Görmek

Rüyada tuz isteyen şahıs, gelir elde etmek ve bolluğa kavuşmak için emek sarf edip, çabalayan kişidir. Rüyada tuz istemek, rüya sahibinin etrafındaki kişilerden iş ve para isteyeceğine sadece bunu bir emek karşılığında yapacağına, hayata karşı bende buradayım diyeceğine, varlığını kanıtlamak ve gelir elde etmek için uğraşacağına delalet eder. 

Rüyada Tuz Gölü Görmek

Rüyada tuz gölü görmek, hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüya sahibinin bugüne dek istediği tüm dileklerinin gerçekleşeceğine, arzu edilen hayatında yakında olduğuna, lüks bir yaşamın kapısının aralandığına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, bolluğa, berekete, mala tasvir edilir.

El Parmaklarının Ucunda Tuz Görmek 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir