Rüyada Elbise Temizleyicisi Görmek

Rüyada elbise temizleyicisi görmek, varlıklı birisi ile evlenmeye, rüya sahibi evli ise eline beklemediği bir yerden oldukça para geçeceğine delalet eder. Bir rivayete gore de temizleyici tövbeye delalet eder.

Ek olarak bkz: Elbise Temizleme, Eski Elbise

Rüyada elbiselerinizi temizletmek için bir temizleyici dükkânına girdiğinizi görmek, para kazanmak için yeni bir işe girişim edeceğinize; bir elbiseci dükkânından çıktığınızı görmek, bir işten kazançlı çıktığınıza yada çıkacağınıza; bir elbiseci dükkânı satın alıp işlettiğini görmek, tüccar iseniz, kazanca bekar iseniz, evliliğe, hasta iseniz şifaya delalet eder.

Rüyada elbisenizi ütülediğini yada ütülettiğini görmek işinizin düzeleceğine ve sağlığa işarettir.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada elbise temizleyicisinin iş yapmadığını görmek, üzüntü ve kederlerin gitmesine ve gönüllerde olan kin ve çekememezlik şeklinde şeylerin bitmiş olmasına işarettir.

Kimi zaman de rüyada elbise temizleyicisine abiye elbiselerinizi verdiğinizi görmek, türkü anlatmaya, oynamaya yada nikaha işarettir. Elbise temizleyicisi olduğunuzu görmek, başkasının işi için kendisini zahmete koymaya işarettir.

Rüyada elinde temizlediği elbisenin ve gidermiş olduğu kirin miktarınca bazı kimseler tövbe etmek, suretiyle günahlarından kurtulurlar.

Bazı tabirciler, elbise temizleyicisi olup bir tek kendinizin değil başkalarının da elbiselerini temizlediğini görmek, eliyle zekat ve sadaka verilen yada onun vasıtasıyla mihnet ve sıkıntılardan kurtulan bir kimsedir.

Elbise Temizleyicisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir