Rüyada Elma Isırmak Görmek

Rüyada elma ısırmak görmek, kişinin hayalinin peşinden koşacağına işaret eder. Elma figürü imgesel sembolize eder. Hayaller, umutlar ve bir sürü gelecek kaygısının şekillendiği mutlu durumlar olarak delalet eder. Bolluk, sulh, luk, müjdeli haber olarak yorumlanır. Rüyada elma ısırmak görmek tabiri, rüya sahibinin oldukça başarı göstermiş bir insan olacağına işaret eder. Bu rüyayı görürken çevrenin de tesiri bulunmaktadır. Başka biri tarafınca verilen elma görmek, bu başarıya o da ortak olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Elma Isırmak Görmek 

Rüyada kırmızı elma ısırmak görmek, iş hayatında başarı olarak yorumlanır. Kariyer basamağı, iş yaşamının başarı göstermiş tesiri ve bu başarıya tek başına çıkmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin oldukça mühim bölgelere geleceği ve bu yaparken de kimseden yardım görmeyeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin başarısına kimseyi ortak etmeyeceği şeklinde delalet eder. Başarıya ulaşmış bir eş, başarı göstermiş bir şahıs, başarı göstermiş bir çocuk olarak, hane içi başarıya işarettir. Aile içindeki başarıdan gurur duymaya delalet eder. Böbürlenmek, kibirlenmek ve gururun tesiri ile büyük durmak olarak da yorumlanır.

Bkz: Elma Ağacı, Meyve, Ağaçtan Meyve Toplamak,

Rüyada Yeşil Elma Isırmak Görmek 

Rüyada yeşil elma ısırmak görmek, aile yaşamı olarak yorumlanır. Aile mutluluğu, aileyle ilgili meseleler ve aile birliği olarak ifade eder. Bu elmayı ısırarak, rüya sahibi aslına bakarsak aile bağlarını güçlendiriyor şeklinde yorumlanır. Aileyle ilgili ilişkilerde bağların güçlendirilmesi adına, rüya sahibine oldukca fazla iş düşüyor olarak yorumlanır.

Rüyada yeşil elma ısırmak görmek ne demek: Rüyada yeşil renginin birebir fark edilmesi ile beraber, içsel duyguların yoğunlaşacağı yönünde yorumlanır. Tanrı’a yönelme, iç huzura kavuşma, maneviyat aramaya delalet eder. Neşeli haber, müjde, adam evlat ile müjdelenmeye delalet eder. Mutluluktan bir parça almaya işaret eder. Tüm aile bireylerinin mutlu olarak ağzının tadının bozulmayacağına işaret eder. Birbirini seven karı kocaya, saygı ve sevgi tamamlanmamış olmayan sıcak aile yuvasına işaret eder. Sevmeye ve sevilmeye delalet eder.

Rüyada Elma Isırdığını Görmek 

Rüyada elma ısırdığını görmek, müjdeli haber ve mutluluk olarak yorumlanır. Burada rüyada ısırılan elmanın rengi de büyük ehemmiyet taşımaktadır. Rengin hatırlanmaması durumunda bu yoruma bakılır. Rüyada elma ısırdığını görmek tabiri; iyi bir eş, hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlara işaret eder. Adam evlat, hayırlı evlat ve daima başarı göstermiş bir kariyere işaret eder.

Rüyada Birinin Elma Isırdığını Görmek 

Rüyada birinin elma ısırdığını görmek, kârlı bir işe ortak olmaya işaret eder. Elmayı ısıran başkası ve izleyen de rüya sahibi ise, bir başkasının bu kârlı yatırımı sağlayacağı ve rüya sahibinin de ortaklık işe girerek, kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi gücünün yerine geleceğine, data ve birikimi ile bir işin üstesinden geleceğine delalet eder. Hayırlı rızık kapıları, tecim ile uğraşmak, helal kazanç ve bolca paraya işaret eder.

Rüyada birinin elma ısırdığını görmek ne demek: Rüya sahibinin paranın getirmiş olduğu mutluluğu yaşayacağına işaret eder. Hem kazancına ortak olacak hem de bolluk ve bereketine ortak olacak bir kişinin varlığına işaret eder. İş hayatına ve iş hayatında çıkılacak olan başarı merdivenlerine işaret eder.

Rüyada Kadının Elma Isırması 

Rüyada kadının elma ısırması, bir çocuk ile müjdeleneceğine işaret eder. Evli ise evladı olacağına; bekar ise yeni bir iş ve yeni bir eş bulacağına işaret eder. Hayırlı iş kapılarına ve hayırlı aile kurmaya işaret eder. Mutluluk, luk ve başarı ile yorumlanır.

Rüyada Adamın Elma Isırması 

Rüyada adamın elma ısırması, ticarete işaret eder. Adamın ticari işlere girişmesine; bir işi var ise, ek iş bulmasına, geçim kaygısı çekmeden bolluk ve bolluk içinde ailesini geçindirmesine işaret eder. Mutlu yuvaya, başarı göstermiş bir iş hayatına, güzel bir karı ile evlilik hayata geçirmeye işaret eder.

Ek olarak bkz: Yer elması

Elma Isırmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir