Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada adam bebek görmek iyi bir haber almaya işarettir. Güzel yüzlü bebek ise işlerinizin yolunda gitmesine fena ve kirli bebek görmek tam tersine işlerinizin kötüye gideceğine işarettir…

Rüyada kız yavrunuz olması durumunda adam yavrunuz varmış şeklinde görüyorsanız, ataerkil bir aile yapısında erkeklere daha oldukça ehemmiyet veriyorsunuz anlamına gelir. Kız çocuklarınızın doğru yetişmesi için bilinçaltına yerleşmiş olan bu düşünceden kendinize devamlı hatırlatarak ve kız bebek yada çocuğunuza karşı davranışlarınızı denetim ederek kurtulmalısınız.

Rüyada adam bebek doğurmayı beklerken kız bebek doğurduğunu görüp bu duruma üzülmek, eğer kadınsanız çevrenizde adam evlat isteyen kişilerin baskısı altında kalmışsınız siz de içten içe adam çocuk istiyorsunuz anlamına gelir. Eğer bu duruma seviniyorsanız size ilerde dost olup yalnızlığınızı alacak bir çocuktan öte bir kız kardeş arayışı içindesiniz anlamına gelir. Kız çocuğunuza bu kadar ciddi bir sorumluluğu yüklemekten kaçınmalısınız.

Rüyada adam bebeğin yürüdüğünü ve size doğru geldiğini görmek, yavrunuz var ise sıhhatli bir halde büyüyeceğine işaret eder. Eğer yavrunuz yoksa bir iş kurduysanız yada yeni bir işe geçtiyseniz o süre da bu yeni bulunduğunuz yerde başarıyı sıhhatli bir halde kısa bir emekleme evresi sonunda elde edeceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada yalnız adam bebeklerin olduğu bir yerde olduğunuzu görmek, hanım için üstünüzde ataerkil baskının oldukça bulunduğunu ve bundan kurtulmak için kendi kendinizi eğitmesi icap ettiğini, adam için ise etrafındaki bayanları ve onların düşüncelerini yok saydığını ve yeni gelen nesillere de bunu aktardığının göstergesidir.

Ebu Sait El Vaiz’e gore: Bir adamın rüyada adam bebek doğurduğunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir ağır yük altına gireceğine, sonrasında kurtulup düşmanına üstün geleceğine delalet eder. Bir görüşe gore de, bu rüya kötü huylu bir eşten kurtulmaya delalet eder. Bir kadının hamile olmaksızın adam bebek doğurduğunu görmesi, kocasının varlıklı olacağını gösterir.

Caferi Sadık’a gore: Bir karı rüyasında bir adam evladı doğurduğunu ve çocuğun derhal konuştuğunu görürse, dünya ve ahirette selamete erer.

Ek olarak Bkz: Rüyada Kız Evladı Görmek, Rüyada Bebek Görmek

Adam Bebek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir