Rüyada Eşarp Görmek

Rüyada eşarp görmek genel anlamda evlilik ve evde kısmettir.

Rüyada eşe dosta eşarp alıp armağan ettiğinizi görmek, dini vazifelerinizi yerine getirmek için yardımda bulunacaksınız şeklinde yorumlanır.

Ek olarak bkz: Türban, Başörtüsü

Rüyada bir eşarbı bir daldan sallanırken görmek, bir dilekte bulunacağınıza bu istek için bir adak adayacağınıza ve dileğinizin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada eşarp takmadığınız halde eşarp taktığınızı görmek, bundan hastalık duymuyorsanız, tersine hoşunuza gidiyorsa ve etrafınızdakiler de bu durumdan hoşnutsa kısa sürede kapanacaksınız anlamına gelir. Sadece bu durumdan hoşnut değilseniz ve bu sizi rahatsız ediyorsa biri sizi kapanmak mevzusunda zorlayacak anlamına gelir.

Rüyada normalde eşarplı olduğunuz halde eşarp takmadığını görmek, dini vazifelerinizi aksatacağınız şeklinde yorumlanır yada inandığınız şeyler ve terbiye kuralları mevzusunda birazcık prensiplerinizden uzak davranacaksınız şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada eşarplı insanların olduğu bir ortama girmek, bir vaaz dinleyeceksiniz ve bu vaaza uygun hareket etmeye itina göstereceksiniz şeklinde yorumlanır.

Eşarp

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir