Rüyada Eşkıya Görmek

Rüyada eşkıya görmek, arkanızda sizi destekleyen kişinin bu destekten yoksun bırakacağına işaret eder. Yeni şart ve durumların ortaya çıkacağını haber verir.

Rüyada bir dağ başlangıcında eşkıya ile karşılaşıp soyulduğunu görmek, maddi hayatınızda bir fazlaca zarar göreceğinize delalet eder.

Rüyada bir eşkıya ile tanışıp onunla dost bulunduğunu görmek, işlerinizde büyük aksamalar olacağına bu yüzden zarara uğrayacağınıza işarettir.

Bazılarına bakılırsa; rüyada iyi bulunduğunu düşündüğünüz bir eşkıya görmek, sizi destekleyen bir dostunuz olduğuna işarettir. Eşkıya ile konuşmak ve onunla hafifçe bir ağız kavgası etmek, bir destekten yoksun olacağınıza, sizi korumuş olan bir kişinin artık sizi korumaktan vazgeçtiğine delalet eder.

Rüyasında bir eşkıya tarafınca yolunun kesildiğini görmek, malının elinden gideceğine işarettir. Rüyasında etrafına eşkıyanın toplandığını ve fakat kendisinden bir şey alamadıklarını gören ölüm derecesinde hasta olur, sonunda iyileşir.

Rüyada eşkıyadan birinin kendisini soyduğunu ve her şeyini elinden aldığını gören bir belaya uğrar yada akrabasından biri bir musibete uğrar. Birçok eşkıyanın kendi yolunu kestiklerini ve tüm her şeyini aldıklarını gören düşmanına üstün gelir.

Ek olarak bkz: Hırsızlık Yapmak

Rüyasında kendisinin yol keserek başka birisinin malını çaldığını gören, malı çalınan kimse tarafınca bir zarara uğrar. Eşkıya olarak dağa çıktığını ve gelen geçenleri soyduğunu gören, ağır hasta olur ve sonunda ölür.

Rüyada eşkıyaların dağları terk ettiğini ve geri çekildiklerini görmek, devlet işlerinde anlaşmalar üstüne kurulu bir düzenin sağlanacağına delalettir.

Eşkıya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir