Rüyada Euzü-Besmele Görmek

Rüyada “Taşlanan ve (Tanrı’ın huzurundan) kovulan şeytandan Tanrı’a sığınırım – Rahman ve Rahîm olan Tanrı’ın adıyla” şeklinde tabiri olunan Arapçası Eûzubillâhimineşşeytânirracîym -Bismillâhirrahmânirrahîym olan Euzu besmele çekmek Tanrı’a her mevzuda sığınacağınızı, ibadetlerinizin tam ve bütünlüğü için daha çok çaba göstereceğinize işaret eder.

Rüyada euzu besmele çeken birini görmek, etrafınızda inançlı ve dini tüm insanoğlu görmeye onların yaşadıkları rahatlık ve hidayetten nasiplenmek istediğinizin göstergesidir.

Rüyada euzu besmele çeken bir grup gördüyseniz dini söyleşilerin sohbetlerin ya da kendini bu yolda adamış büyük âlimlerin konuşmalarından nasipleneceğiniz bir döneme gireceğinize işaret eder.

Rüyada euzu besmeleyi devamlı içinizden çektiğinizi görmeniz korku ile yapıyorsanız, başınıza Tanrı’tan birinin size yardım etmesini dileyeceksiniz bunun için devamlı yakarış edeceksiniz şeklinde rüya yorumu yapılır.

Rüyada Euzü Besmele çekmek bir yeni işe tanrı rızası için girişeceğinize işaret eder.

Rüyada Euzü Besmele çekmeden bir işe başladığını görmek, bir işe başlarken Tanrı’ı anmadığınızı size hatırlatma için görülmüş rüyadır.

Ek olarak bakınız; Rüyada Besmele, Tanrı Yazısı, Keramet

Euzü-Besmele

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir