Rüyada Eza ve Cefa Görmek

Ek olarak bakınız; Eziyet.

Rüyada eza cefa çektiğini görmek canınızı oldukça sıkan bir olayın içinde olduğunuza ve bunun ruhsal ve hatta fizyolojik sağlığınız üstünde negatif etkilerinin olacağının göstergesidir.

Rüyada size eza cefa çektirenin kim bulunduğunu gördüyseniz o şahıs düzgüsel hayatta da bir süre sizin canınızı sıkacak anlama gelir, başınıza bu biçim bir durum ulaşmadan önce o insanla konuşmalı yada yapacağını tahmin etmiş olduğu şeyin önüne geçmelisiniz.

Rüyada bir insana eziyet çektirdiğini görmek ve aslına bakarsak bu şekilde bir şeye niyetli olmadığının farkına varmak, bir kişiyi bilincinde olmadan üzeceksiniz şeklinde tabir olunur. Eğer ki o şahıs sizin canını yakma niyetinde olduğunuz bir sevgili ya da bir eş dost yada herhangi biriyse o vakit da o insanoğlunun canını yakmanın yollarını aradığınızın göstergesidir.

Rüyada kalbinizde çektiğiniz cefanın sızısını duyuyorsanız ve kendinizi çaresiz hissediyorsanız, hakkaten bilgeliğine ve iyiliğine güvendiğiniz bir insandan yardım almanızda yarar vardır, bu yardım alacağınız şahıs objektif düşünebileceğine güvendiğiniz aile büyükleri de olabilir.

Rüyada eza cefa çeken birine yardım etmeye çalıştığınızı fakat elinizden bir şey gelmediğini görmenin rüya yorumu sevdiğiniz bir insanoğlunun derdine derman olamayacaksınız şeklindedir.

Eza ve Cefa

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir