Rüyada Eziyet Görmek

Rüyada insanlara eziyet ettiğini görmek, onlardan eziyeti kaldırmaya; insanlara eziyet veren şeyi alıp bir kenara koymak, inanç olgunluğuna; birinden eza ve cefa görmek, ondan gelecek iyilik ve ihsana; bir şeyden eza ve cefa duymak, sorun ve ıstırapların sona ermesine, kurtuluş ve refaha delalet eder.

Ek olarak bkz: Eziyet Çekmek, Yaralanmak, Kaçırılmak

Rüyada birine eziyet ettiğini gören şahıs, bir iyilik yapar anlamındadır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük iyilik bulur.

Rüyada toplu bir halde eziyet gördüğünü görmek, bulunduğunuz işte her insanın bir güzel haber alarak şirketteki yada aile gelirlerindeki artışa işaret eder.

Rüyada bir çocuğa eziyet eden birini durdurmak, çocuğunuza ya da yakınınızın bir çocuğunun gelişimi için güzel bir destekte bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada bir yaşlıya eziyet eden birini durdurmak, etrafınızdaki insanlara karşı daha duyarlı olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada size eziyet eden birine sizin de eziyet ettiğinizi görmek, yaptığınız iyiliğin karşılığını göreceğinize yada bir iyiliğin karşılığını vermek için elinizden geleni yapacağınıza delalettir.

Eziyet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir