Rüyada Fıskiye Görmek

Rüyada suyu uyumlu bir halde çevresine yürüyerek ve çevresinde yeşillik alan bulunan fıskiye görmek, güzel ve zengin bir hanıma; susuz fıskiye yoksul bir hanıma işaret eder. Fıskiyeden üstüne azca su sıçraması, küçücük üzüntülere; fazlaca su ile ıslanması, ıstırap ve kedere delalet eder.

Ek olarak bkz: Çeşme, Akan Su, Pınar, Şadırvan

Rüyada bir fıskiyenin kırıldığını görmek, ümit etmiş olduğu bir işin sona yaklaşacağına delalet eder.

Rüyada fıskiyelerin su fışkırtmadığını eskiyip yıprandığını görmek, bir projenizden istemeyerek de olsa vazgeçeceğinizi gösterir.

Rüyada birçok fıskiyeden aynı anda su fışkırdığını görmek, bir şölen havasında onları izlediğine şahit olmak kendini mutlu edecek bazı durumları kendi emeğiyle elde edeceğine işaret eder.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada fıskiye görmek, insanoğlunun günah işlemekten sakındığı şeye işaret eder. Kimi zaman fıskiye güzel bir hanıma işaret eder. Eğer fıskiyede su var ise o hanım zengindir.

Eğer rüyada görülen fıskiyenin çevresinde ev ve akarsu var ise, o hanım mal, hizmetçi ve evlat sahibi bir hanımdır. Kimi zaman de fıskiye ev sahibinin ev halkından gereksinimlerini gidermeye yetenekli, olan hiç kimseye işaret eder yada rüya sahibinin torun ve evladına işaret eder. Eğer fıskiyede su yoksa o hanım fukara, tembel, faydasız ve çocuk doğurmaz bir hanımdır.

Rüyasında bir evin bahçesinde bulunan fıskiyelerden üstüne ve çiçeklere sular serpildiğini görmek, evlatlarının iyi bir okulda öğrenim yaptıklarına ve onlar ile övünebileceğine işarettir. Rüyada fıskiyeden ıslandığını görmek, yapmış olduğu hayırla birçok kimsenin dualarını aldığına delildir.

Rüyada bahçenizde fıskiye görmek, arzu ettiğiniz bir mal varlığına kavuşacağınıza ve sizin de bu kazanmış olduğunuz maldan çokça nifak edeceğinize işarettir.

Fıskiye

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir