Rüyada Gemi Zinciri Görmek

Ek olarak bkz: Deniz, Vapur Halatı

Rüyada vapur zinciri görmek, hem iyi hem de fena şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin asla beklemediği yerden eline mal geçeceği anlamına gelmektedir. Bu mal miras yada uzun süreden beri satın alınacağı gayrimenkul olarak yorumlanmaktadır. Her ne kadar elinize geçecek mal miktar ve parası olarak azca olsa da en kısa zamanda değerlenecektir. Asla beklemeden kârlı bir birikime girişebilirsiniz.

Rüyada vapur zinciri görmek ne demek: Sevdiğiniz birisi ile ayrılık yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Yaşayacağınız bu ayrılık kısa süreli olsa da sıkıntılı ve fazlaca zor bir dönem benzer biçimde yorumlanmaktadır.

Rüyada vapur zinciri görmek tabiri, rüya sahibinin aldatılacağı yada ihanete uğrayacağı anlamına da gelmektedir. Yakın bir arkadaşın yada eşinden asla beklemediği bir güvensiz durum yaşamasına delalet eder. İş hayatında ayağı kaydırılarak işten kovulacağı yada makamının düşürüleceği şekilde yorumlanmaktadır. Bu durumdan dolayı iş arkadaşlarının dedikodularına, alaylarına ve eleştirilerine maruz kalmaktadır. Kendi işinin sahibi iseniz birisi tarafınca dolandırılacağınız anlamındadır. 

Ek olarak bkz: Vapur 

Rüyada Vapur Zincirinin Elinden Kaydığını Görmek

Rüyada vapur zincirinin elinden kaydığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sorun, ayrılık ve üzüntü anlamları taşımaktadır. Sorun ve zor günlerini genel olarak aile hayatında yaşayacağına işarettir. Anası, babası yada eşi ile yaşayacağı kavgalar şeklinde yorumlanmaktadır. Eşi yada sevgilisi ile yaşayacağı bu kavgalar sonucunda ayrılıklar yaşayacaktır.

Rüyada vapur zincirinin elinden kayması, rüya sahibinin iş ve eğitim hayatındaki kaçıracağı fırsatlar şeklinde de yorumlanmaktadır. Eğer yatırım yapma yada yeni bir mal alma benzer biçimde düşünüyorsanız bu zamanlarda yapmamanız gerekmektedir. Bu zamanda yapacağınız finansal adımlar size hiçbir kazanç sağlamayacaktır.

Ek olarak bkz: Vapur Yelkeni 

Rüyada Kopmuş Vapur Zinciri Görmek

Rüyada kopmuş vapur zinciri görmek, çeşitli anlamlara gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse genç ve bekar ise, aşk hayatında ayrılık yada kavga yaşayacağı anlamına gelmektedir. Aşk hayatında yaşayacağı problemler ile ilgili uzunca bir süre uğraşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kopmuş vapur zinciri gören kimse evli ise, eşi yada evlatları ile şiddetli kavgalar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kopmuş vapur zinciri bir nevi aile bağları şeklinde anlam taşımaktadır. Rüya sahibi bu problemler doğrultusunda aile birliğine ve bağlarına geri onarımı olmayacak şekilde zarar vermektedir.

Rüyada kopmuş vapur zinciri görmek ne demek: Rüya sahibinin bir tek aşk hayatında bağlı değildir. Rüya sahibinin arkadaşlıkları ve dostlukların sınanacağının bir göstergesidir. Asla beklemediğiniz arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan ihanet göreceğiniz anlamına da gelmektedir. 

Rüyada Vapur Zincirini Birinin Söktüğünü Görmek

Rüyada vapur zincirini birinin söktüğünü görmek, rüya sahibinin sorun ve zorluklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Hayatında bir zalimin kendisine zulmedeceği anlamına da gelmektedir. İş hayatında asla beklemediği aniden birisi tarafınca kendisine çelme takılarak işini kaybedeceği anlamına gelmektedir. İşini kaybetmese bile, devamlı başkalarının işine yaptırılmak zorunda bırakılacağı anlamındadır. Patronlarının, müdürlerinin ve iş yaşamı olarak kendinden daha üst makamların eziyetine maruz kalacaktır. Rüyada vapur zincirini birinin sökmesi, rüya sahibi eğer çalışmıyor yada daha okuyor ise ailesinden yada arkadaşlarından ziyan olacağı anlamına gelmektedir. Bu kişilerden sertlik, ağır eleştiri ve iftara görecektir. Rüya sahibi bu durumda hayatında bulunan bir çok şeyden yavaş yavaş yoksun kalacaktır. 

Rüyada Vapur Zinciri Görmek İslami Tabiri 

Rüyada vapur zinciri görmek İslami tabiri olarak birden fazla anlamlara yorumlanmaktadır. İlk olarak rüyada vapur zinciri görmek rüya sahibinin uzun süreden beri beklediği bir misafirinin yanına geleceği anlamını taşımaktadır. Kimi zaman bu vapur zincirini yaşamış olduğu fena vakalara karşı ümit ve ümidi şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu umudunun sönmeyeceğini ve sıkıntılardan en kısa zamanda kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada vapur zinciri görmek Diyanet anlamı ise asla beklemediği bir zamanda devletten gelecek yüklü bir miktar para anlamına gelmektedir. Bu paranızı aldığınız andan itibaren birikim yapmış olursanız kısa sürede büyük yatırımlara da delalet etmektedir. Rüyada vapur zinciri görmek tabiri, rüya sahibinin yaşayacağı hayra, huzura, mutluluğa ve sağlığa yorumlanmaktadır.

Vapur Zinciri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir