Rüyada Girmek Görmek

Rüyada girmek görmek tabiri, rüya sahibinin girmiş olduğu ortama, mekâna yada girilen yere nazaran değişik yorumlanmaktadır. Mekân olarak iyi bir yere giriyorsanız rüyanız hayırlara yorumlanır. Hayatınızda iyi gelişmeler olacağının kanıtıdır. Girdiğiniz mekân fena ve bakımsız ise bir şeylerin ters gideceğine, önünüze engellerin çıkacağına ve bu yüzden çaresiz hissedeceğinize yorumlanır. Eğer bekârsanız ve rüyanızda bir eve giriyorsanız, evlilik yolunda bir adım atacağınızın; evliyseniz bir ev sahibi olacağınızın göstergesidir. 

Ek olarak bkz: Beyt

Rüyada Yeni Bir Eve Girdiğini Görmek

Rüyada yeni bir eve girdiğini görmek, yeni ortaklıklara, iş anlaşmalarına, kârlı çıkılacak olan bir işe yorumlanır. Rüyada yeni bir eve girdiğinizi görüyorsanız, tanıdığınız, etrafınızda olan, yakın dostunuz yada çeşitli insanlarla birlikte bir işe kalkışacağınıza yada maddi gelir getirecek, bütçenize katkı sağlayacak bir yatırım yapacağınıza yorumlanır. Eğer bekârsanız; hayatınıza sizi her anlamda mutlu edecek birinin gireceğine ve bu birlikteliğinizin evlilikle neticeleneceğine, mutlu bir hanenin olacağına delalet eder.

Bununla beraber rüyada yeni bir eve girmek, özgürlükçü bir kişiliğe haiz olduğunuzu, bir ev değişikliği yapacağınızı sadece kısa bir dinlenme döneminden sonrasında bildiğiniz ve sevdiğiniz evinize geri döneceğinize işaret eder. 

Ek olarak bkz: Hapishane

Rüyada Hapse Girmek Görmek

Bazı âlimlere nazaran rüyada hapse girmek görmek, hasretin son bulacağına, kavuşmaların yaşanacağına, dostlarla, arkadaşlarla buluşacağına delalet eder. Hayırlı işlerle uğraşacağınıza, yaşamınızdaki kötülüklerden arınarak temiz bir yaşantıyı benimseyeceğinize ve sevdiğiniz insanlarla bir araya geleceğinize alamet eder.

Rüyada hapisten kaçtığını görmek ise; zor zamanlarınızı atlatarak refaha ereceğinize, sıkıntınızı atacağınıza delalet eder. Eğer bir başkasını hapisten kaçarken gördüyseniz, gördüğünüz kişinin sizden yardım beklediğine işaret eder.

Bazı âlimlere nazaran: Rüyada hapse girmek görmek tabiri, çevrenizde sizi gizliden takip eden, sizi beğenen ve her hareketinizi izleyen bir hayranınızla kısa sürede tanışacağınız anlamına gelmektedir. 

Rüyada Wcye Girmek Görmek

Rüyada wcye girmek görmek, hayatınızdaki sıkıntıların son bulacağı, dertlerinizden kurtulacağınız bir döneme gireceğinize, maddi zorlukların aşılacağına, maddi anlamda etrafınızdaki kişilerden destek alacağınıza delalet eder. Meydana getirilen bir iş yardımıyla kısmet kapılarının açılacağına ve büyük paralar kazanacağınıza, bununla beraber de mevki olarak yükseleceğinize alamet eder. 

Ek olarak bkz: Dalmak

Rüyada Denize Girdiğini Görmek

Deniz görmek devamlı iyi anlamlar ifade eder. Rüya tabircilerine nazaran rüyada denize girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında fena olarak nitelendirdiği ne var ise kurtulacağına ve arınacağına delalet eder. Sıhhat sorunlarınız var ise iyileşeceğinize, iyi haberler alacağınıza, sizi neşelendirecek sürprizlerle ve vakalarla karşılaşacağınıza, dileklerinizin gerçekleşeceğinize, sabırla ettiğiniz duaların karşılığını alacağınıza tabir olunur.

Rüyada denize girmek görmek; isteyip yapamayacağınız hiçbir şeyin kalmayacağına, isteklerinize adım adım yaklaşacağınıza, gayelerinizi gerçekleştireceğinize, başınıza gelecek olan her zorluğu metanetle aşacağınıza ve her daim kuvvetli bir duruş sergileyeceğinize alamet eder. 

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek, yaşamdan istediğiniz, hedef koyduğunuz ve gerçekleşmesini arzuladığınız her dileğinizin olacağına, meslek hayatında ilerleme göstereceğinize ve verimli işler yaparak işinizde yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, yaşamını bir seviye halinde ve sorunsuz geçireceğinizin habercisi niteliğindedir.

Ek olarak bkz: Gerdek

Rüyada Gerdeğe Girdiğini Görmek

Rüyada gerdeğe girdiğini görmek tabiri, berekete, başarıya ve güce yorumlanır. Yaptığınız işte ve mesleğinizde iyi bölgelere geleceğinize, başarı göstermiş olup gelirinizi arttıracağınıza, verimli işler yapacağınıza delalet eder.

Rüyada gerdeğe girmek; hayatınıza birinin çıkacağına ve bu kişiyi oldukca sevmiş olarak, iyi duygular besleyeceğinize, beraberliğinizin kısa zamanda evlilikle sonuçlanacağına, aşk dolu bir haneniz olacağınıza, mutluluğa, hanedeki sevince, berekete ve iyi giden bir evliliğiniz olacağına delalet eder.

Girmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir