Rüyada Gülmek Görmek

Rüyada uykudan sabahleyin gülerek uyanmak, bolca para ve saadetin geleceğini müjdeler. Bir şakaya gülmek sevince, mala ve zenginliğe kavuşacaktır.

Ek olarak bkz: Güler Yüzlülük

Rüyada kahkahalarla güldüğünü görmek, birçok yeni dost sahibi olacaksınız ve uğraştığınız her işin başarıyla sonuçlandıracaksınız anlama gelir. Alaycı gülmek, sağlığın bozulmasına işaret eder.

Rüyada kahkahalarla güldüğünü görmek ne demek: Birçok yeni dostunuz olacak ve elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmış olacaksınız Gülmek, tam tersi gözyaşı anlama gelir.

Rüyada güldüğünü görmek, gam ve kedere yorumlanır. Eğer kahkaha ile olur ise üzüntü daha büyük olur. 

Kirmaniye nazaran; rüyada tebessüm ederek güldüğünü görmek, murat müjdesidir. 

Caferi Sadık’a nazaran; uykuda, rüya aleminde tebessümle güldüğünü görmek, bir adam evlat ile; eğer bekar ise iyi bir kızla evleneceğine ve her durum da bu rüyasının hayırlı olduğuna müjdedir. 

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada kahkahasız gülmek, ferahlık ve sevince işaret eder. Kahkaha ile gülmek ise, ağlamaya işaret eder. 

Rüyada meydana getirilen bir şakadan dolayı gülünürse, latife meydana getiren kimsenin uyanıkken insaniyetsizliğine işaret eder. Bir şeyi öykünmek etmekten dolayı gülmenin tabiri de böyledir. Rüyada gülmek üzüntüdür. Bazı tabirciler, rüyada güldüğünü gören kimse, adam bir çocukla müjdelenir, dediler. Tebessüm ettiğini görse, iyilik ve sevince işaret eder. Kimi zaman de bu rüya görmüş olduğu benzer biçimde çıkar. 

Bir kimse rüyada bir yerde güldüğünü görürse, orada ucuzluk ve bolluk olur. Rüyada ölmüş bir kimseyi gülüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduğuna işaret eder. Rüyada gülmek, hafiflik ve ahmaklıktır, bilhassa bu rüyayı görenler, salahiyetli kimse iseler, bunların görevlerinden alınmaları işaret eder.

Rüyada kahkahalarla güldüğünü ve oldukça eğlendiğini görmek, birçok yeni dost edinerek, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmış olacağınıza işarettir. 

Rüyada alaycı bir halde gülmek, hastalığın işaretidir. Sadece kısa süre içinde bu hastalığı atlacağınıza işaret eder.

Gülmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir