Rüyada Günlük Görmek

Rüyada günlük görmek, değişik rüya yorumcuları tarafınca başka anlamlarda yorumlanmıştır. Rüyada günlük görmek, eski hataları tekrarlamamak için çabalamak, güzel bir yaşam yaşamayı istemek ve doğru yolda ilerleyeceğinize dair başkalarına söz vermek olarak tabir edilir. Bu rüyanın bir başka anlamı ise birine parasal anlamda yardımda bulunacağınızı, sıkıntılarına merhem olacağınızı, ortak bir dost vasıtası ile birine para göndereceğinizi işaret eder. 

Rüyada Günlük Defteri Görmek 

Rüyada günlük defteri görmek, hayra yorulmaktadır. Yaşadığınız yaşamdan memnun olduğunuzu, verdiği nimetler için Tanrı’a şükrettiğinizi, her mutlu anınızı hemen sonra anımsamak için hususi bir deftere yazdığınızı gösterir. 

Rüyada günlük defteri görmek, meşhur bir rüya yorumcusuna bakılırsa saygınlık kazanmak, daha ilkin hayal edilen makama ulaşmak, oldukca para kazanmanın sonucunda sorumlulukların artması ve başkalarına kuvvetli bulunduğunu göstermek olarak yorumlanmıştır. 

Rüyada Günlük Yazmak 

Rüyada günlük yazmak, bir iş için yatırım yapacağınıza, parlak fikirlerinizde bir şirketi batmaktan kurtaracağınıza ve işleri düzene yerleştirip emeklilik hayalleri kuracağınıza delalet eder. Kazandığınız paraları ailenizin geçiminde kullanacağınızı ve onları mutlu yaşatacağınızı gösterir. 

Rüyada Eskimiş Günlük Görmek 

Rüyada eskimiş günlük görmek, bir mevzuda biriyle istişare etmek, bir bilene akıl danışmak, büyük bir âlime sual sormak ve düşünce almak anlamına gelir. Rüyasında eskimiş bir günlük gördüyseniz, bu yapacağınız bir iş ya da proje ile ilgili tecrübeli birinin görüşünü alacağınız ve yardım isteyeceğiniz anlamına gelir. 

Rüyada eskimiş günlük görmek, meşhur düşünür Fahreddin Razi’ye bakılırsa; kısmetin artması, elin bollaşması, ağaçların daha oldukca meyve vermesi, toprağın bereketinin artması, kısırlığın yok olması şeklinde yorumlanmıştır. 

Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek 

Rüyada günlük tuttuğunu görmek, ekonomik olarak yitik yaşayacağınızı, geçim sıkıntısı çekeceğinizi ve işyerinizde satışların azalacağını ifade eder. Sadece bu ekonomik bataktan kurtulmak için daha oldukca para alacağınız bir işe gireceğinizi ve bir nebze olsun feraha ereceğinizi işaret eder. 

Rüyada hatıra defterine yazı yazmak, rüyayı gören kimsenin vicdan muhasebesi yapacağını, geçmişi ile yüzleşeceğini gösterir. Bir arkadaşınızın eski defterleri açacağı, sizi suçlu duruma düşüreceği ve kalbinizi yoklamanız gerektiği şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Birine Günlüğünü Okuduğunu Görmek 

Rüyada birine günlüğünü okuduğunu görmek, birine ders vermek amaçlı plan kuracağınızı, fena niyetli olmadığınızı, insanoğlu iyiliği için uğraştığınızı ifade eder. Geçmişe hasret duymak, sıla hasreti çekmek, oldukca sevilmiş olduğu birini özlemek ve birinden memnun edici bir haber gelmesini beklemek olarak yorumlanır.

Rüyada günlük yırtmak; geçmişi silmek, hataları geride bırakmak, yeni bir sayfa açmak ve hayata yeni bir başlangıç yapmak olarak tabir edilir. Yaptığınızı yanlışları bir yaşam tecrübesi olarak göreceğinizi, daha iyi bir insan olmak için çalışacağınızı ve geride bıraktıklarınızla ilgilenmeyip yalnız geleceği düşündüğünüzü işaret eder. 

Rüyada siyah kaplı günlük görmek, evvelde işlediğiniz günahlar sebebiyle tövbe etmeniz gerektiği, kalbini kırdığınız kişilerden af dilemek için kapılarına gideceğiniz ve bu günahlardan arınmak için gece gündüz istiğfar edeceğiniz şeklinde tabir edilir. Rüyada görülen siyah kaplı günlük, rüya sahibinin iç sıkıntısının bulunduğunu, devamlı vesveseye kapıldığını, rehavete düştüğünü ve her şeyin altında bir niçin aradığını gösterir. 

Rüyada Başkasının Günlüğünü Okuduğunu Görmek 

Rüyada başkasının günlüğünü okuduğunu görmek, yarım kalan bir projeyi, daha evvelde planlanıp ertelenmiş bir tatili, iptal edilen rezervasyonları ve önemsenmeyen işleri ifade eder. Bu rüya bundan bu şekilde işlerinizi tamamlamak için birinden yardım alacağınızı, birinin fikrine gereksinim duyacağınızı ve alacağınız yardımlar yardımıyla tüm yarım kalan işlerin sonunda tamamlanacağınızı gösterir. 

Günlük

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir