Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile bir kimse ile karşılaşmak, iş yerinizde yada aile içinde sizi bazı süprizlerin beklediğine; kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediğiniz mühim bir işin hakikat olacağına yada müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Rüyada hamile olduğunuzu ve sıhhatli bir doğum yaptığınızı görmek, niyetlendiğiniz işin hayırlı bir halde başlayacağına işaret eder.

Ek olarak Bakınız: Başkasını Hamile Görmek, Hamile Hanım, Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada menopozlu birinin hamile bulunduğunu görmek, olamayacağını düşündüğünüz bir şeyin aniden oluvereceğinin habercisidir. Rüyada adam birini hamile görmek, bir kişiye oldukca kızacağınıza ve o kişinin yapmış olduğu şeylere tahammülünün azalacağı şeklinde yorumlanır. 

Rüyada evladı olan bir kişinin kendini hamile olarak görmesi, yeni bir çocuk halletmeye niyetlendiğine yada ailesindeki kişilerin bu biçim baskıları olacağı şeklinde yorulur.

Rüyasında hamile bulunduğunu gören eğer adam ise bu onun için sorun ve iş mevzusunda meşakkatli işlerle karşı karşıya gelmeye işaret eder. Rüyada adam birinin karısını hamile olarak görmesi, eğer niyetlilerse bir bebeklerinin olacağına işaret eder. Rüyada hamile bulunduğunu gören şahıs minik bir kız evladı ise, ansızın yakınlardan ve komşularından birinin  hamile bulunduğunu öğrenir. Rüyada hamile bulunduğunu gören şahıs aynı rüyada doğum sancısı çekiyorsa, başındaki bir sıkıntıdan birazcık da olsa acı çekerek bir çırpıda kurtulur.

Hamile

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir