Rüyada Hayvan Kılı Görmek

Rüyada hayvan kılı görmek, bazı tabircilere gore; rüyayı gören kişinin bolluk ve bereketle karşılaşacağına delalet eder. Zenginlik, mülk, para kazanmak olarak yorumlanır. Hayvan kılı uzun ise daha hayırlıdır. Hayvan kılı kısa ise kötüye yorumlanır.

İnsan vücudunda kıl görmek ise çıkmış olduğu yere gore yorumlanır. Olmaması ihtiyaç duyulan uzuvlarda çıkan kıllar borca işarettir. Vücudun naturel yapısı gereği çıkan kıllar ise uzun ömre yorumlanır. 

Rüyada Hayvan Tüyü Kesmek 

Rüyada hayvan tüyü kesmek görmek, aile içinde yaşanmış olan çatışmaların son bulacağına işarettir. İyi günlerle münasebet edileceğine, hastalık yada darlık dönemlerinin beraber atlatılacağına yorumlanır. Sevgi ve saygı dolu bir aile yaşamını simgeler.

Rüyada Hayvan Tüyü Yolmak

Rüyada hayvan tüyü yolmak zor zamanların biteceği ve işlerin kolaylaşacağı manasına gelir. Kimi tabirciler iyi haber ve luk olarak yorumlar. 

Rüyada Yemekte Hayvan Kılı Görmek

Rüyada yemekte hayvan kılı görmek fena bir sürprizi yada akla takılan bir durumu işaret eder. Çoğu zaman olmadık mevzuları kafanıza takmanızın alamatedir.  

Rüyada 3 Harfli Hayvan Kılığında

Rüyada hayvan kılığında üç harfli görmek (cin görmek) zarar ve ziyan olarak yorumlanır. İş hayatında iseniz borç ve sorunlara karşılık gelir. Güvensizlik ve vicdan azabı yaşanacak durumlara vesiledir.

Rüyada Siyah Hayvan Kılı Görmek

Rüyada siyah hayvan kılı görmek fena haber manasına gelir. Bu süreçte dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan kararlar ve ortaklıklar sizi bekler.

Rüyada İnek Kılı Görmek

Rüyada inek kılı görmek kazanç ve hayırla eşdeğerdir.

Karşılaştırmalı rüya tabirleri için Kıl ve Hayvan görmek sayfalarına da bakınız.  

Hayvan Kılı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir