Rüyada Hediye Vermek Görmek

Rüyada armağan alıp yada vermek çoğu zaman hayırla yorumlanır. Rüyasında bir hiç kimseye armağan verdiğini görmek, veren ve alan için hayırlıdır. Her ikisi de arzularına ulaşırlar. Eğer verilen armağan fena bir şey ise, alan da veren de zarar görür.

Ek olarak bkz: Armağan /Bağış

Rüyada kendisine armağan verildiğini gören, sevilmiş olduğu biri ile evlenir. Kendisine yaşlı bir adam yada hanım tarafınca armağan verildiğini görmek, hayra delalet eder.

Rüyada birine armağan verdiğini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadığını görmek, fena bir söz işiteceğine işarettir. Salimi’ye bakılırsa; armağan dedikoduya yorumlanır.

Rüyanızda birinden bir armağan aldığınızı, fakat armağan paketinin içinde ne işe yaradığını bilmediğinizi görmek, birisinden bir kinayeli söz işiteceğinize, fakat bu sözün ne için söylendiğini anlayamayacağınıza delalet eder. Birisine armağan verdiğinizi görmek, o kişinin size karşı olan hareketlerini beğenmediğinize işarettir.

Rüyada eşinizin size bir armağan alması yada sizin ona bir armağan vermeniz, aranızda asla yüzünden bazı dargınlıklar çıkacağına delildir. Çocuklarınızdan birinin size bir armağan alması, onun geleceği ile ilgilenmediğinize delildir. Bir büyüğünüzün size armağan göndermesi, işinizden ayrılacağınıza işarettir.

Armağan Vermek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir