Rüyada Hela Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin hane içine işaret eder. Rüya sahibinin aile içinde yaşamış olduğu tatsız olayların bulunduğuna işarettir. Rüya sahibine tatsızlık, üzüntü ve üzüntü anlamına gelir. Bunun için rüyayı gören kişinin hane içinde ok fazla münakaşaya girmemesini delalet eder.

Rüyada tuvalet görmek tabiri, fena ve negatif haberler ile haksız kazanç ile tatsızlık ve mutsuzluk ile yorumlanır. Kişinin yaşamını idame ettirebilmesi için zor bela çalışmasına delalet eder. Rüya sahibinin negatif bir ruh hali içinde olmasına delalettir. Hem kendini hem aile bireylerini tesir edecek negatif haberlere delalet eder. Bu helanın temiz olması, rüya sahibinin temiz bir aile yapısı olduğuna işarettir. Hayırlı eş, güvenilir koca, temiz hanıma işarettir. Tutumlu ve tutum yapabilen bir eşe delalettir.

Rüyada Helaya (Wcye) Girdiğini Görmek 

Rüyada helaya (wcye) girdiğini görmek, kişinin ailesine yönelik işler yapacağına işarettir. Aile bireylerinin mutluluğu için çalışmaya delalettir. Aile üyelerinden herhangi birinin müşkül durumunu çözmeye işarettir. Aile yapısında meydana gelen tatsızlıkları, huzursuzlukları arabulucu yöntemi ile çözümlemeye işarettir.

Rüyada Wc Taştığını Görmek 

Rüyada hela taştığını görmek, sanılanın aksine hayırlı haberler ile yorulur. Bu rüyayı gören şahıs adam ise ve evli ise eşinin hamile olduğuna işarettir. Rüya sahibinin hanım olması ve evli olması halinde kendisinin hamile olduğuna işarettir. Rüya sahibi yaşlı ise, evde destek olacak birinin olacağına, temiz ve hoşgörülü bir yardımcıya, hizmetçiye işarettir. Rüyayı gören kişinin bekar olması halinde ise bu rüya bir yerde gelecek büyük bir kazanca ve maddiyata yorulur. Rüyada hela taştığını görmek faziletleri rüya sahibinin bulunmuş olduğu imkanlara gore delalet eder. Zenginlik, şöhret, mal, mülk, toplu para kazanılması ve gelirin yüksek tutulmasına delalet eder.

Ek olarak bkz: Wc Yıkamak

Rüyada Eski Tuvalet (Wc) Görmek 

Rüyada eski tuvalet (hela) görmek, kişinin malından bir kısmın gitmesi ile tabir olur. Ihtilaf, münakaşa, para kaybı ve hastalık ile yorumlanır. Fena bir eş, hayırsız ufaklıklara delalet eder. Rüya sahibinin iç sorun yaşamasına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için bir çıkar yol aramasına işaret eder. Parasızlık, maddi yitik, küçülme ve eksilme anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ailesinden birinin borç içinde olmasına alamettir. Rüya sahibinin elinden bir şey gelmemesine ve ailesine yardım edecek kuvveti bulamamasına işarettir.

Rüyada Kirli Wc Görmek 

Rüyada kirli hela görmek, hane içi temizliğe ehemmiyet vermeyen bir eşe delalettir. Kirli ve pasaklı bir ev hanımına işarettir. Saygısızlık ve huzursuz bir yuvaya işarettir. bu rüyayı gören kişinin hanesi ile ilgili önlemlerini alması gerekir diye yorulur. Bundan dolayı hayırlı kapılara çevrilmesi için rüya sahibinin oldukca çalışacağına işarettir. Rüya sahibinin olumsuzluklar içinde bir hayatına işarettir. Hayırsız eş, hayırsız çocuk, kirli ve dağınık bir eve işarettir.

Rüyada kirli hela görmek ne demek: Evin bereketinin kaçmasına alamettir. Eşten sonrasında kalkan hanıma eşine kıymet vermeyen hanıma işarettir. Hane içi huzursuzluklara ve tartışmalara açık bir ortama işarettir. Wc ne kadar eski ise huzursuzluk da o denli büyüktür şeklinde yorulur. Ek olarak tuvaletin eski olması kadar kırık taşları var ise, bu taşların büyüklüğü aile içindeki çatırdamaların işaretidir.

Ek olarak bkz: Kaka, Çiş Yapmak

Rüyada İçi Pislik Dolu Wc Görmek 

Rüyada içi pislik dolu hela görmek, zenginlik ile yorulur. Kişinin ansızın büyük bir servete konacağına işarettir. Pislik ne seviyede oldukca ise o oranda paraya karşılık gelir. Hatta kişinin ayaklarının da bu rüyada pisliğe batması ile beraber her yerden para akışı gelecek bir haneye işarettir. Rüya sahibinin varlıklı olmasına, hayırlı bir kazanç ile yatırım yapmasına alamettir. Emek harcama yolu ile değil daha oldukca miras, doğru yatırım yapma ve kar elde etme tarzında emeksiz bir hayırlı kazanç ile tabir olur.

Tuvalet

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir