Rüyada Hemşire Görmek

Rüyada hanım hasta bakıcı görmek, mahiyetinde olanlara şefkat ve acıma göstermeye; hastanın hemşire görmesi iyileşmesine; adam hasta bakıcı, insana zor zamanda lazım olan dost ve yardımcıya delalet eder.

Rüyada bir hastanede bir hemşire ile konuştuğunuzu görmek, bugünlerde oldukca çalıştığınız için sağlığınızın oldukça sarsıldığına ve bir süre dinlenmeye ihtiyacınız olduguna işarettir.

Ek olarak Bkz: Hasta Bakıcı

Rüyada hemşire görmek, hayırlı bir rüyadır. Yardımsever birinin size sıkıştığınız bir mevzuda destek olacağını, bu kişinin zor gününüzde yanınızda olacağını, saygı duyulan bir insan olacağınızı, ebeveyninizin hayır dualarını alacağınızı işaret eder.

Rüyada hemşire görmek tabiri, ailenizin size her daim destek vermesi olarak yorumlanır. Paraya ihtiyacınız bulunduğunu söylediğinizde anne ve babanızın size hesap açması, maddi sorun yaşıyorken bir arkadaşınızın size borç vermesi olarak tabir edilir. 

Rüyada Hemşire Bulunduğunu Görmek

Rüyada hemşire bulunduğunu görmek, kazancınızı hayır getiren işlere yatıracağınızı, bir derneğe bağış yapacağınızı, toplumsal mesuliyet projesinde vazife alacağınızı, yardım kuruluşlarını ziyaret edip gönüllü olarak çalışmaya başlayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Hastanede Hemşire Görmek 

Rüyada hastanede hemşire görmek, oldukca çalışıp uğraştığınız işinizde para kazanmaya başlayacağınıza, büyük başarılar elde edeceğinize, bir arkadaşınızın bir yarışta birinci gelip ödül kazanacağına, işleri büyütüp daha büyük bir ofise taşınacağınıza delalet eder. 

Rüyada kendini hemşire olarak görmek, işleyeceğiniz bir günahtan son anda döneceğinizi, hatanızı fark edip birinden özür dileyeceğinizi, oldukca çalışıp alın teriniz ile para kazanacağınızı, kendinizi sorgulayıp yanlışa düşmemek için uğraşacağınızı ve sonuçla kazançlı çıkacağınızı gösterir.

Ek olarak Bkz: Hastane Görmek

Rüyada Hemşire Giysisi Görmek 

Rüyada hemşire giysisi görmek, işlerinize birazcık ara vereceğinizi, yeni bir hobi edineceğinizi, boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir kursa katılacağınızı, spor salonuna yazılıp zayıflama programına başlayacağınızı, fizyolojik görünümünüzü ve imajınızı değiştireceğiniz şeklinde tabir edilir. 

Rüyada hemşire giysisi giydiğini görmek, bir arkadaşınızla kendinize yeni elbiseler almak için alışverişe çıkmak, evinize boya badana yaptırmak, yeni bir evcil hayvana haiz olmak, yeni dostlar bulup çevre edinmek şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Tabip ve Hemşire Görmek 

Rüyada hemşire ve tabip görmek, sıhhatli bir bünyeye haiz olacağınızı, sıkıntılarınızın sona ereceğini ve rahat bir hayata kavuşacağınız anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında mühim gelişmeler yaşanacağını, Tanrı’ın rızasını kazanacağınızı, hayırlı bir kısmet bulup evleneceğinizi, güler yüzlü ufaklıklara haiz olacağınızı, ümidinizi kaybetmeden tüm gücünüzle çalışacağınızı ve en sonunda başarıya ulaşmış olacağınızı rivayet etmektedir. 

Rüyada tabip bulunduğunu görmek, emek harcama azminiz sebebiyle kariyerinizde yükselişe geçeceğinize, ailenizle rahat günler geçireceğinize, güzel kalpli biri ile tanışıp mutlu olacağınıza, sizi seven ve saygı duyan insanların sayısının artacağına işaret eder. 

Rüyada tabip ile konuşmak, hastalık sonucu sıkıntılı ve sıkıntılı bir döneme girmek, ailenizden hem maddi hem de içsel destek almak, sorunları çözüme kavuşturmak için oldukca uğraşmak sadece çabalarınızın boşa gitmeyeceği şeklinde rivayet edilir. 

Rüyada Hemşire ile Konuştuğunu Görmek 

Rüyada hemşire ile konuştuğunu görmek, iş yerinizde disiplinli bir emek harcama yürüteceğinizi, işkolik bir yaşam seçimi yüzünden strese gireceğinizi, devamlı iş düşündüğünüz için başka aktivitelere zaman ayıramayacağınızı ve bu yüzden iş yerinize yeni bir destek alacağınızı işaret etmektedir. 

Rüyada Hemşirelik Okuduğunu Görmek 

Rüyada hemşirelik okuduğunu görmek, bazı kişilerin sizi üzecek eleştiriler yapacağını, hakkınız olmadığı halde hakaret işiteceğinizi, devamlı işlerin size yükleneceğini, omuzlarına ağır yük bineceğini ve bu yüklerin altında fazla dayanamayıp ezileceğinizi ifade etmektedir. 

Rüyada Hemşirenin Kan Aldığını Görmek 

Rüyada hemşirenin kan aldığını görmek, sıhhat problemlerinden kurtulmak, rahata ermek, mutluluğu yakalamak, iffetli bir eş sahibi olmak, başarıyı yakalamak, zorlukların üstesinden gelmek ve talihin açık olması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada hemşirenin kan aldığını görmek, meşhur bir rüya yorumcusuna bakılırsa karanlıktan kurtulup aydınlığa ulaşmak ve hayallerin gerçekleşmesi olarak tabir edilir. Zor şartlarda çalıştıktan sonrasında paranın kıymetini bileceğinizi, hak ettiğiniz lüks hayata kavuşacağınızı, ailenizi bir yaşam boyu hiç kimseye muhtaç etmeden yaşatacağınızı gösterir.

Hemşire 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir