Rüyada İrin Görmek

Rüyada yaradan sarı su ve irin çıkması; luk ve rahatlığa, Artarak çoğalan ve zekatı dikkatsizlik edilen mala işarettir. İrin kimi zaman töhmet altında olmaya ya da şüpheli kazanca delalet eder. 

(Ek olarak Bakınız; Sivilce)

Rüyada vücutta irin çıkması, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Vücuttan irinin aktığını gören kişinin tüm sıkıntılarından sıyrılacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder. İrin sarı ise hastalıktır. İrinden kan akarsa iyidir, yorumlanmaz.

Rüyada irin görmek, karışıklığa işarettir. Rüyada irin görmek, rüya sahibinin yapmış olduğu ticarette yada işinde bazı karışıklıklar olduğuna delalet eder. Burnundan yada başka bir yerinden irin aktığını ve bunu mendili ile temizleyip sildiğini görmek, karışıklıkların ortadan kalktığına işarettir.

Rüyada irin görmek tabiri, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine güven edilir yada her ayda kendisinden vergi alınan bir mal elde etmesine işaret eder. Bazı tabirciler, rüyada vücudunda bir yara yada çıbandan irin çıktığını gören kimse, itham altında bulundurulur ve hakkında bir karacılık yapılır dediler. Sarı su, yara ve kabarcıklardan çıkan şeyler, haram maldır. Bazıları da, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya işaret eder dediler.

İrin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir