Rüyada İş Yeri Görmek

Rüyada iş yeri görmek, gerçek dünyadaki manasıyla benzer olarak tabir edilir. Kendinize kazanç kapısı olacak yeni bir iş yeri açacağınıza, açtığınız bu yerde maddi kazancınız ilk etapta birazcık düşük olup sonrasında yükseleceğine işaret eder. Ailenizin gereksinimlerini ve harcamalarını gidermek için daha büyük bir dükkân kiralayacağınızı, yeterince gelir kaynaklarına haiz olacağınızı gösterir. Rüyada iş yeri görmek, ekmek kazanılan yer, gelir elde edilmiş mekân olarak tabir edilmiştir. 

Rüyada İş Yeri Açtığını Görmek 

Rüyada iş yeri açtığını görmek, hayırlı ve makbul bir rüya olarak yorumlanır. Mutluluklarınızın katlanacağı, çifter çifter müjdeli haberler alacağınızı, hayatınızda güzel gelişmeler olacağını rivayet eder. Kısa sürede hayırlı bir kısmet ile tanışıp nikâh masasına oturacağınızı, bu evlilikten boy boy çocuklarınız olacağını ve bu evlatları hayırlı ve emeli salih kimseler olarak yetiştireceğinizi ifade eder.

Rüyada iş yeri açtığını görmenin öteki bir anlamı ise kariyerinizde oldukça güzel bir noktaya geleceğinize, gelecekte iş bakımından yüksek bir konumda bulunacağınıza işaret eder. Oldukca çalışan biri olduğunuzdan toplumsal ortamlardan bir süre uzak kalacağınızı ifade eder. 

Rüyada İş Yeri Değiştirdiğini Görmek 

Rüyada iş yeri değiştirdiğini görmek, gerçek hayatta da yaşayacağınız değişiklere delalet eder. Yeni birisi ile tanışıp seviyeli bir beraberlik yaşayacağınıza, oldukça isteyip alamadığınız bir eşyayı para biriktirip satın alacağınıza işaret eder. Size zenginlik, refah ve sıhhat getirecek günler yaşayacağınıza, mutlu ve mesut bir halde hayatınızı sürdüreceğinize alamet eder. 

Rüyada Yeni İşe Başladığını Görmek 

Rüyada yeni işe başladığını görmek, hayırlı bir kısmet bulmak olarak tabir edilir. Kısa sürede kendi ailenizi ve yuvanızı kuracağınızı, evlilikte istediğiniz rahat hayata kavuşacağınızı işaret eder.

Rüyada yeni işe başladığını görmek ne demek: Yeni değişikler olarak da yorumlanmıştır. Yeni bir kursa kayıt olup, yeni bir hobi edineceğinize, görmediğiniz bölgeleri görmek için bulgu turuna katılacağınıza ve hayatınıza coşku katacak yeni bir dost ile tanışacağınıza delalet eder. 

bkz: İşten Çıkarılmak

Rüyada İş Yerini Kapattığını Görmek 

Rüyada iş yerini kapattığını görmek, rüyanın tam aksi olarak tabir olunur. Güzel ve yeni başlangıçlar yapacağınıza, iş hayatınızda daha yüksek makamlara geleceğinize, elinizdeki sermayeyi zekice kullanıp yeni iş olanakları yaratacağınıza rivayet eder. 

bkz: Soygun

Rüyada İş Yerinin Soyulduğunu Görmek 

Rüyada iş yerinin soyulduğunu görmek, kişinin tatsız hadiseler yaşamasına niçin olacak bir rüya şeklinde tabir edilir. Huzurunuzu bozacak ve tüm yaşam enerjinizi alt üst edecek fena bir haber alacağınızı ve elinizdekileri kaybedeceğinizi ve borçlarınızı ödemekte bir süre zorlanacağını ifade eder. 

Rüyada Eski İş Yerini Görmek 

Rüyada eski iş yerini görmek; geçmişinizden yaşadığınız fena olaylardan kendinize ders çıkaracağınıza, tekrar tekrarlamamak suretiyle başınıza gelen şanssızlıklardan dolayı deneyim kazanacağınıza ve işlerinizi bu elem vermiş hadiseleri öngörüp dikkatlice yapacağınıza alamet eder.

Rüyada eski iş yerini görmek tabiri, eski bir dostunuzdan akıl alacağınızı ve o kişinin düşüncelerini hayatınıza uygulama edeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Büyük İş Yeri Görmek 

Rüyada büyük iş yeri görmek, gerçek manasıyla birebir olarak tabir edilir. Eski iş yerinizi başkasına kiraya verip kendinize daha büyük bir iş yeri açacağınıza; hem işlerinizin hem de kazancınızın artacağına delalet eder. Kazandığınız paralarla insanlığın yararına olacak büyük yatırımlar yapacağınızı ve bu yatırımlar sonucunda insanların hayır duasını alacağını ifade eder. 

Rüyada İş Yeri Kapısı Görmek 

Rüyada iş yeri kapısı görmek; geçim sıkıntınızın sona ereceğine, para kazanmaya başlayıp ailenizi geçindirecek miktardan fazla para kazanacağınıza bundan bu şekilde darlık ve yoksulluk görmeyeceğinize alamet eder.

İş Yeri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir