Rüyada Işık Görmek

Bakınız; Nur

Rüyada ışık görmek, birçok sıkıntıdan sonrasında refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak anlama gelir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir.

Rüyada gaz lambasının ışığını görmek, eğlenmek ve güzel vakit geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert anlama gelir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir. Her mevzuda başarıya ulaşmış olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız mevzusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Uğurdur, şifadır, rahatlık ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada ışık görmek tabiri, çeşitli güçlüklerden sonrasında rahata ve feraha erecek ve derin bir nefes alacak anlama gelir. Işık gece yarısı görülür ise rüya sahibinin bir adam evladı olacağına; kibrit ışığı kısmete, ay ışığı hüzünlü geçecek zamana; gaz lambası ışığı, hoş zaman geçirmeye işaret eder.

Rüyada mum ışığı görmek, hasretle geçecek günlere, güneş ışığı fazlaca parlak geleceklere işarettir. Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada ışık görmek geçimin kolaylaşacağına ve parlak bir geleceğe kavuşacağına, ilim ve kabiliyetle donatılacağına delalet eder.

Rüyada ışık görmek ne demek: Her mevzuda başarıya ulaşmış olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarıya ulaşmış, eğer ışıkların söndüğünü görürseniz, uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız mevzusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Işık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir