Rüyada Jandarma Görmek

Bakınız; Polis, Zabıta, Asker.

Rüyada jandarma görmek gören kişiyi, fazlaca kısa sürede büyük bazı uğraşlar bekliyor anlamına gelir. Sadece, böylesine bir rüyayı gören şahıs uğraşlarının sonunda kati bir başarıya ulaşacaktır.

Rüyada jandarma görülmesi gören kişiyi, kısa bir süre içinde büyük bazı işler bekliyor anlamına gelir. Sadece, bu rüyayı gören emeğinin karşılığını fazlasıyla alacaktır. Sizi sonu belirsiz bazı büyük uğraşlar bekliyor. Kişinin korunduğuna ve yaşamının rahat geçeceğine işaret eder

Rüyada jandarma görmek tabiri, başarı ile yorumlanır. Rüyada kendini jandarma olarak bir karakolda bulunduğunu görmek, yapacağı her işte başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyada karakolda bir jandarma eri ile karşılaşıp onunla selamlaşmak yada konuşmak, bir haber alacağına; bir jandarma bölüğünün toplu halde cadde yada sokaktan geçtiğini görmek, beklediği müjdeli bir haberi alacağına delalet eder.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada jandarma görmek, işlerde başarıya işaret eder. Kimi zaman de rüyada jandarma görmek bir haber almaya işarettir. Bazı tabirciler jandarma görmek güvenlik ve rahatlık içinde bulunmaya işaret eder, demişlerdir.

Rüyada jandarma görmek anlamı hayırlıdır. Bu insanoğlunun korunduğuna, yaşamının rahat geçeceğine işaret eder.

Jandarma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir