Rüyada Kadınlık Organı Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyasında zevcesinin iki cinsiyet organı (ferci) bulunduğunu gören, iki tane işe birden girer. Bir işi başarı göstermiş olur. Öteki işi ise başarısızlıkla sonuçlanır. Kendisinde hanım şeklinde ferci bulunduğunu gören, ufak düşer.

Bkz: Üreme Organı, Erkeklik Organı

Rüyada bu şekilde bir çift ferce haiz olan hanım tarafınca iş görür. Fercinden su aktığını gören kadının evladı olur. Fercinin demir ya da başka bir madenden bulunduğunu gören hanım, kısır olur. Bu rüya hayra delalet etmez.

Rüyada zevcesinin fercinin olmadığını yada arkasında bulunduğunu gören kişinin işleri bozulur. Aşağılık durumlara düşer. Bu organın kesildiğini görmek, düşmanın üstün geleceğine delalettir. Kadının fercinden iğreneceği bir şeyin çıktığını görmesi, hayırsız çocuk sahibi olacağına işaret eder. Çıkan iyi bir şey ise çocuk salihlerden olur.

Rüyada zevcesinin fercine baktığını gören, sertlik ve mecburiyetten kurtulur. Bir bayan fercinden ateş çıktığını görürse, hükümette büyük mevki elde edecek bir evladı olur. Fakat ekmek çıkarsa, tabir batkı etmeye ve yoksulluğa yorulur.

Rüyada bir kadının fercinde görmüş olduğu iyi ve fena her sey, kendisine oran edilir. Kadının fercinden güzel kokular yayılması, onun iffetli birisi olduğuna delalettir. Çirkin kokular dağılması ise, fuhuşla meşgul ahlaksız biri olduğuna işaret eder.

Rüyada maruf bir kadının fercini sülük yada başka bir hayvanın emdiğini ya da çevresinde dolaştığını görmek, onun günahkâr bir kimse olduğuna delalet eder. Bu hanım tanınmıyorsa, yorum rüya sahibi ile ilgilidir ve hayra alamet değildir.

Kadınlık Organı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir