Rüyada Kahin Görmek

Rüyada falcı, astrolog şeklinde gelecekten haber verdiğini iddia eden birini görmek, ameli boşa çıkaracak eğilimlere; bir kahine gidip ona bir şeyler sorduğunu görmek, şiddetli üzüntü ve kedere delalet eder.

bkz: Fala Bakmak

Rüyada bilici görmek, görüş ve fikirleri saygınlık gören alim bir hiç kimseye; kendisinin falcı bulunduğunu görmek, hayır, iyilik ve şöhrete; müneccim görmek, ileri gelen kimselerle söyleşi etmeye, onların sırlarına vakıf olmaya, yalan yanlış demeden, durmaksızın söz üretmeye ve gevezeliğe delalettir.

Rüyada müneccim görmek, kimi zaman müjde ve korkuya, ilim ve amele; falcıya gidip bir şey sormak ve onun dediklerini onaylamak Tanrı’ın (C.C.) indirdiği kitabı ve Peygamberimizin (S.A.V.) ümmetine bildirdiği hususları inkar etmeye delalet eder. Astroloğun söylediklerini önemsemediğini ve onlara inanmadığını gören kimse aklı selimliği ve dini prensipleri kendine rehber edinir.

Rüyada bilici görmek, eskiden ilişkiniz olan birisi ile tekrardan karşılaşıp, ilişki kuracağınıza ve tatlı aşk günleri yaşayacağınıza işarettir.

Rüyasında bilici gören insan daha ilkin aşk yaşamış olduğu biriyle yine aşk yaşanacağına işarettir. Kahinin rüyada söyledikleri olduğu şeklinde çıkar. Yada şahıs asla ummadığı bir durumla karşılaşır

Rüyada bilici görmek tabiri şüpheye yorumlanır. Rüyasında bir kahinle tanışıp konuştuğunu görmek, dünyada yalnız inanılmış olduğu şeylerle uğraşacağına, şüpheden daima uzak kalacağına delalet eder. 

Rüyada kendisinin bir bilici (falcı) bulunduğunu yada herkesten fazla falcılık bildiğini görmek, tüm insanoğlu için hayırlı şeyler olacağına işarettir.

Medyum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir