Rüyada Kambur Görmek

Rüyada kambur bulunduğunu görmek; uzun yaşam ve evlada, borç ve yaşam yüküne, birinin destek ve yardımı ile belini doğrultmaya, dikkat çekici bir iş halletmeye, günah yüküne işarettir. Bir çok süre hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. 

Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı negatif gelişmeler olacak anlamındadır. Hayatınızda bazı negatif değişimler olacak. Kişi kendi kambur olursa güçlüktür. Başkası kambur ise kişi işine yarayacak bir haber alır.

Rüyada tanınmayan birinin kambur olması, uzun ömürle birlikte başarı ve mutluluğa delalet eder. 

(Ek olarak Bakınız; Sırt, Arka)

Rüyada kambur bir insanla tanıştığını ve onunla dost bulunduğunu görmek, kötü bir haberle büyük bir zarara uğrayacağına tabir olunur. 

Bazılarına nazaran: Rüyada kambur bulunduğunu görmek, ev halkı ve evlatları tarafınca ve becerikli bir kimse tarafınca yardım göreceğine ve zengin olacağına işarettir.

İbn- i Sirine nazaran; rüyada kambur bulunduğunu görmek, üstünde ödenmesi mümkün olmayan büyük bir borçtur. Şu sebeple, sırt yüklenecek bir yerdir. Kamburluk günahla da kıyaslanır. Bazılarına nazaran de kamburluk görmek uzun yaşam ve fazlaca evlada da yorumlanır. Hayatınızda bazı negatif değişimler olacak.

Rüyada kambur birini görmek, dünya işleri ile fazlaca fazla ilgileneceğinize; kamburdan bir şey almak, işlerinizde başarı göstermiş olacağınıza

Rüyada kendini kambur görmek, işlerinizde zarara uğrayacağınıza işarettir.

Kambur

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir