Rüyada Kanser Olmak Görmek

Ek olarak bkz: Kanser Görmek Hastalık Görmek

Rüyada kanser olmak, hayırlı bir halde yorulmaz. Rüyayı gören kişinin, kendisine sorun olarak dönecek bir adım atacağına, bu adımın büyük hasara yol açacağına, birbiri ardına patlak verecek problemler silsilesi ile uğraşacağına ve gereksiz aksiyon yapacağına yorumlanır.

Rüyada kanser olmak ne anlama gelir rüya sahibinin, asla bilmediği bir yerdeki bir sorun yüzünden kendisini fena hissedeceğine, zararı dokunan bir alışkanlığı yüzünden sıhhat sorunlarının baş göstereceğine, pek yararlı olmayacak bir şahıs ile ortaklık kuracağına ve kendisine verilen imkânlar üstünde tam olarak denetim sağlayamayacağına işaret eder.

Rüyada kanser olmak nedir; çıkılan yolda yalnız kalınacağı, dost görünen insanlardan destek alınamayacağı, bazı karanlık kişilerin göz hapsine girileceğine, meydana getirilen bir yanlışın devam ettirileceğine, vakitsiz bir iş yapılması yüzünden ekonomik zarar yaşanacağına ve özgürlüğün kaybedilmesine sebep olacak bir adım atılacağına rivayet edilir.

Rüyada kanser olmak ne demek; eşler arasındaki ateşkesin kısa zamanda sona ereceği, deyim yerindeyse haneye kara bulutların çökeceği ve gelecekle ilgili hayallerin suya düşeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir yitik sebebiyle şapkasını önüne alıp düşüneceğine yorumlanır.

Rüyada kanser olmak tabiri, kişinin elinin kolunun bağlanmasına ve deyim yerindeyse kendisini kaybetmesine sebep olacak bir karar vereceğine ve bu kararın peşinden uzun bir süre süresince güçlük içinde yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada kanser olmak İslami rüya tabirleri, para kazanmak için meydana getirilen her girişim sonuçsuz kalacaktır.

 Kanser Olmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir