Rüyada Kaynana, Kayınvalide Görmek

Bkz: Kaynata

Rüyada kaynana görmek, birinden destek almaya, birinin size haiz çıkmasına, yalnız kalmamaya işaret eder.

Kendi Kaynanasını, Kayınvalidesini Görmek

Rüyada kendi kaynanasını, kayınvalidesini görmek, yorulduğunuz anda size destek olacak, istemediğiniz anda size enerji verecek bir dosta ya da sevgiliye işaret eder.

Kaynana ile Kavga Etmek Kaynanayı Dövdüğünü Görmek

Rüyada kaynana ile kavga etmek, kaynanayı dövmek görmek; nazınızın geçmiş olduğu bir insandan onun size sağlayabileceği destekten oldukca destek isteyeceğinize, bu durumda onu kolay olmayan bir duruma sokacağınıza işaret eder

Kaynanayı Başkası ile Kavga Ederken Görmek

Rüyada kaynanayı başkası ile kavga ederken görmek, uzun süreden beri bulamadığınız bir eşyayı bulacağınıza işaret eder.

Kaynananın Öldüğünü Görmek

Rüyada kaynananın öldüğünü görmek, ne zamandır istediğiniz yardımın gecikeceğine, siz artık istemeyi bıraktığınızda bir gezi fırsatının elinize geçeceğine işaret eder.

Kaynanayı Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kaynanasını öldüren şahıs, kendisine hiçbir getirisi olmadığı halde bir başka insana hırs yapmış olduğu için bir işe girişmeye delalet eder.

Kaynanayı Öptüğünü Görmek

Rüyada kaynanayı öpmek, itimat problemi yaşadığınız bir arkadaşınızdan beklemediğiniz bir destek alacağınıza, onun size verdiği data doğrultusunda mühim bir işe girişeceğinize işaret eder.

Kaynana Adayını Görmek

Rüyada kaynana adayını görmek, sizi kendini fark ettirmeden seven bir kişinin varlığına delalettir.

Kaynana ile İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada kaynana ile ilişkiye girmek, kaynananın ilişkiye girdiğini görmek, sizi oldukca kereler kandıran bir kişinin, sizi kandırmak için yine bir girişimde bulunacağına ve sizin gene istemeyerek de olsa yardım edeceğinize işaret eder.

Kaynanayı İbadet Ederken Görmek

Rüyada kaynanayı yakarma ederken, namaz kılarken görmek, sevdiğiniz kişinin bazı davranışlarını yanlış yorumladığınıza, yapmış olduğu hareket ve kullandığı sözlerin sizin düşündüğünüz şeyi ifade etmediğine delalettir.

Kaynanayı Tuvalette Görmek

Rüyada kaynanayı wc ihtiyacını karşılarken görmek, size destek veren, size arka çıkan birinin vermiş olduğu desteği her insanın bilmesini sağlayacağına delalet eder.

Kendini Kaynana Olarak Görmek

Rüyada kendini kaynana olarak görmek, sizin tarafınızda olan bir kişinin, başkasına gösterdiği yakınlığı kıskanacağınıza delalettir.

Annenizin, Kardeşinizin ya da Bir Akrabanızın Kaynana Bulunduğunu Görmek

Rüyada annenizin, kardeşinizin ya da bir akrabanızın kaynana bulunduğunu görmek, sizin desteklerinizle başarı elde eden bir kimsenin, bundan bu şekilde kendi çabalarıyla, kendi ayaklarının üstünde duracağına işaret eder. 

Kaynana, Kayınvalide

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir