Rüyada Kazanmak Görmek

Bkz: Helalinden Kazanmak

Rüyada kazanmak görmek, gerçek dünyadaki anlamı ile tabir edilen oldukca hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. İşlerinizin büyüyeceğine, işinizde yeni atılımlar yapmış olup kariyerinizde üst seviyeye geleceğinize, oldukca itibarlı ve saygı duyulan bir mevkiye haiz olacağınıza delalet eder. Yaptığınız işinizde bir ekol olacağınızı ve her insanın sizin adınızdan çoğunlukla bahsedeceğini ifade eder. 

Rüyada kazanmak görmenin İslami tabiri ise Tanrı’ın rızasını kazanmak ve Tanrı katında iyi bir dereceye yükselmek anlamına gelir. Sevilen ve makbul kabul edilecek bir kul olacağınıza, hayırlara vesile olacak işler yapacağınıza işaret eder. 

Rüyada Para Kazanmak Görmek 

Rüyada para kazanmak görmek; kıdemli bir yönetici vasfına haiz olacağınıza, emrinizde çalışacak birçok kişiye yönerge vereceğinize, iyi bir ekip lideri olarak saygı göreceğinize alamet eder. Patron olup sayısız işçi çalıştıracağına, resmi bir kurumda imza yetkisine haiz biri olacağınıza delalet eder. Rüyada para kazanmak, iş mevzusunda üst aşama bir konumda bulunmak şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Üniversite Kazanmak Görmek 

Rüyada üniversite kazanmak görmek; üst düzey yetkili bir amir olacağınıza, oldukca saygı göreceğiniz karşınızda hizmette ve hürmette kusur etmeyen kimselerin olacağına işaret eder. İşinizin gücünüzün rast gideceğini, halinizin vaktinizin yerinde olup ömrünüzün geri kalan döneminde para sıkıntısı çekmeyeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Yarışma Kazanmak Görmek 

Rüyada yarışma kazanmak görmek, hayırlara vesile olacak bir rüya şeklinde tabir edilir. Bir kişinin müşkülünü giderdiğiniz için size kucak dolusu yakarma edeceğine, malınızın ve mülkünüzün misli misli artacağına, sefillik çekmeyeceğinize ve yokluk yüzü görmeyeceğinize alamet eder. Ek olarak uzun süredir beklediğiniz terfi haberini oldukca yakında alacağınızı da gösterir. 

Rüyada Imtihanı Kazandığını Görmek 

Rüyada imtihanı kazandığını görmek, uğurlu ve talihli günlerin sizi beklediğini işaret eder. Evinize gelen bir misafirin size uğur getireceğine, bu kişinin her anlamda kısmetinizi açacağına delalet eder. Rüyada imtihan kazanmak; başarılar elde edeceğinizi, sıhhatli ve uzun bir yaşam yaşayacağınızı ve aileniz ile beraber rahat bir yaşam süreceğinizi gösterir. 

Rüyada Burs Kazandığını Görmek 

Rüyada burs kazandığını görmek, yeni bir iş oluşturmak isteyeceğinize, bu iş için birisinin size akıl vereceğine ve lüzumlu sermayeyi elde edebilmek için başkasının yardımına gerekseme duyacağınıza delalet eder. Ailenize iş kurma mevzusunda düşüncelerinizi paylaşacağınızı ve onların da size her mevzuda destek olacağını işaret eder. 

Rüyada İkramiye Kazanmak Görmek 

Rüyada ikramiye kazanmak görmek; atacağınız her adımda ve gireceğiniz her işte hayır göreceğinizi, el emeği ile kazandığınız her işte oldukca başarıya ulaşmış olacağınızı ifade eder. Elinize toplu para geçeceğini, bir yerden size büyük oranda bir miras kalacağını işaret eder. 

Rüyada Piyango Kazanmak Görmek 

Rüyada piyango kazanmak görmek; isteklerinizi gerçekleştirmek adına önünüze pek oldukca fırsat çıkacağına, hayallerinizi gerçekleştirmek için oldukca sayıda talih elde edeceğinize işaret eder. Rüyada piyango kazanmak görmek, gelecekte yaşayacağınız mutlu ve neşeli günlere delalet eder. 

Rüyada piyango kazanmak görmek ne demek: Rızkınızın artacağına, karşınıza çıkan her fırsatı paraya dönüştüreceğinize, ailenize miras bırakabilmek için yatırımlar yapacağınıza alamet eder. Ilkeli ve muntazam emek verme performansınızın karşınıza pozitif yönde çıkacağına işaret eder. 

Rüyada Güç Kazandığını Görmek 

Rüyada güç kazandığını görmek; kendinize yeni hedefler belirleyeceğinizi, hayatınıza dair net kararlar alıp geleceğiniz o şekilde yön vereceğinizi ifade eder. Alacağınız kararlar hakkında aileniz ile düşünce birliği yapacağınıza, sevdiklerinizden destek alıp hem iş hem de toplumsal hayatınızda beklentilerinizi o yönde belirleyeceğinize rivayet eder. 

Rüyada Cenk Zaferi Kazanmak 

Rüyada harp zaferi kazanmak; hem maddi hem de tinsel açıdan rahatlayacağınız bir dönem gireceğinizi, depresif ruh halinden çıkacağınızı, streslerinizden arınıp hayata daha pozitif bakmaya başlayacağınıza delalet eder.

Kazanmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir