Rüyada Kira / Kiracı Görmek

Rüyada mülkünü kiraya vermek, nikaha ve korkudan güvenilir olmayan işarettir. Kiralık oto taşıma su ile değirmen döndürmeye çalışmaya delalettir.

Rüyada kiracı görmek, uzun konçlu ayakkabıya (bot veya çizmeye), kişinin evleneceği hiç kimseye veya eşine delalet eder.

Ek olarak bkz: Arsa Almak

Rüyada kira/kiracı görmek; sırları ifşa etmek, emanete ihanet etmek anlamına gelir. Yakın dostunuz size güvenip paylaşmış olduğu sırrı başkalarına anlattığınız için başınız ağrıyacağına, dostunuzun oldukça sevilmiş olduğu bir eşyasını size emanet edeceğine, emanet etmiş olduğu eşyaya iyi bakamayacağınız için arkadaşlığınızın bozulacağına işaret eder. Rüyada kira/kiracı görmenin bir öteki tabiri ise maddi hayatınızda yaşayacağınız olumsuzlukları işaret eder. 

Rüyada kira/kiracı görmek ne demek: Başka bir rüya tabircisine gore, itimat duygusunun azalması ve birine olan güvenin derinden sarsılması anlamına gelir. Yaptığınız yanlış davranışlardan dolayı güç kaybedeceğinizi, insanların size eskisi kadar itimat duymayacaklarını ve aşırıya kaçan tutumlar sergileyeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Evini Kiraya Verdiğini Görmek 

Rüyada evini kiraya verdiğini görmek, değişik anlamlara yorulmuştur. Korktuğunuz bir şeyden dolayı kendinizi sağlama alacağınızı, size birilerinin zarar vereceği düşüncesiyle yardım isteyeceğinizi ve kendinizi sigorta kanalıyla koruyacağınızı gösterir. 

Rüyada evini kiraya vermek bazı rüya alimlerine gore, birisi ile nikâhlanmak ya da izdivaç sonucu almak şeklinde tabir edilir. Asla aklınızda yokken birisi ile tanışıp evleneceğinize ve mutlu bir hayata başlangıç yapacağınıza delalet eder. 

Rüyada Kiracının Çıktığını Görmek 

Rüyada kiracının çıktığını görmek; eski düzeninizin bozulacağına, hayatınızda dönüm noktası olacak köktencilik kararlar alacağınıza alamet eder. Aldığınız kararların ailenizi de etkileyeceğini, kendinize yeni bir dünya yaratıp değişik bir ortama gireceğinize işaret eder.

Rüyada Kendi Evinde Kiracı Bulunduğunu Görmek 

Rüyada kendi evinde kiracı bulunduğunu görmek; bir tanıdığınızın akrabasını evinizde ağırlayacağınıza kişinin evini kendi evi görüp devamlı kalmak isteyeceğine, kendi mülkünüzde huzursuz ve canınızı sıkan günler yaşayacağınıza delalet eder. Gelen misafirin gitmemek için devamlı bahaneler yaratacağını, yakın akrabanıza sizin hakkınızda dert yakınacağını gösterir. 

Rüyada kendi evinde kiracı bulunduğunu görmenin değişik bir yorumu ise başka bir yere taşınmaktır. İş ya da okul dolayısıyla evinizden uzak bir yere taşınacağınıza ve taşınma işlerinizi apar topar halledeceğinize delalet eder. 

Rüyada Kiracının Evine Girmek 

Rüyada kiracının evine girmek; şu anki bulunduğunuz konumdan daha alt bir düzeyde yaşayamaya başlayacağınıza, birisine borçlanıp maddi sorun çekeceğinize, borçlarınızı ödemek için bir aile büyüğünden bir miktar para isteyeceğinize alamet eder. Rüyada kiracının evine girmek; genel olarak sıkıntılı durumlara girmek, yaşamın belli bir döneminde olumsuzluklarla karşılaşmak anlamına gelir. 

Rüyada Evine Kiracı Almak 

Rüyada evine kiracı almak; muhtaç birine yardım eli uzatacağına, yoksul kimselerin karnını doyuracağınıza, ihtiyacı olanlara yardım yapacağınıza işaret eder. Bu rüya rüyayı gören kişinin eli açık biri bulunduğunu ve kimin bir müşkülü var ise elini taşın altına koymaktan çekinmediğini gösterir. 

Rüyada Ev Kiraladığını Görmek 

Rüyada ev kiraladığını görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmiştir. Kısa bir vakit içinde elinizin bollaşacağını, maddiyattan yana sorun çekmeyeceğinizi, rahat bir yaşam süreceğinizi ifade eder. Rüyada ev kiralamak görmek için bir öteki anlam ise önder olup komuta edeceğiniz kişilere haiz kalmak ve toplumda saygıdeğer bir üne kavuşmak anlamına gelir. 

Rüyada Birinden Kira Almak Görmek 

Rüyada kira almak görmek, pek oldukça rüya tabircisine gore pozitif şekilde tabir edilmiştir. Size uzakta yaşayan bir akrabanızdan miras kalacağına, kazanmış olduğunuz bu parayla oldukça hayırlı bir yatırım yapacağınıza, hayırlı işlere girmenin size pozitif geri dönüş sağlayacağına alamet eder. Yaşam standartlarında ilerleme olacağına; sadece bu parayı başka kimselere de yardım etmek için kullanacağınızı işaret eder. 

Rüyada Kiralık Ev Görmek 

Rüyada kiralık ev görmek, birden oldukça manaya gelir. Kariyerinizde yükselişe geçeceğinize, mühim bir iş görüşmesinin mülakatının oldukça iyi geçeceğine, bilimsel nitelikli anlamda da kariyer yapmak isteyeceğinize işaret eder. Rüyada kiralık ev görmek; bir topluluğa üye olmak, bazı kimseleri desteklemek şeklinde de tabir edilmiştir.

 

Kira/Kiracı 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir