Rüyada Kız Çocuk Doğurmak Görmek

Rüyada kız çocuk doğurmak görmek, rüya sahibinin hayatında bir amacının bulunduğunun görülmesi anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bazı varmak istediği hedeflerinin olduğuna ve rüya sahibinin bu hedefleri için fazlaca emek harcaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada kız evladı doğurmak, rüya sahibinin aramış olduğu iç huzurunu bulacağına işarettir. Rüya sahibi için neşeli ve müjdeli bir haber anlamına gelir. Müjdeli güzel bir haber almak, iç huzuruna kavuşmak, bolca verimli bir yaşam sürmek olarak yorulur. Şahıs evli ise kız evladı olacağı anlamına gelir. Şahıs evli değilse, hayırlı bir kısmet bulacağı ve kısa sürede rahat bir yuvası olacağı anlamına gelir.

Rüya sahibinin ruh haline uygun olarak rüya yorumlaması yapılır. Bu yüzden rüya sahibinin kendi içinde bulunmuş olduğu ruh hali de önemlidir. Öğrenciler için ders başarısı, evliler için kız çocuk ya da kız torun, evli olmayan kişiler için hayırlı bir koca ya da güzel bir bayan olarak müjdelenir.

Rüyada Eşinin Kız Çocuk Doğurduğunu Görmek 

Rüyada eşinin kız çocuk doğurduğunu görmek, kişinin içindeki bulunmuş olduğu duruma nazaran değerlendirilir. Şahıs evli ise, bir kız evlat ile müjdelenir. Sadece şahıs evli değil bekar ise, bu bir iş hayatına yorulur. Kız çocuk figürü, bir iş ihalesini kazanmak, sıkıntılı bir imtihanı geçmek, sınıfı geçmek; kız çocuk doğurmak, toplu para gelmesi şeklinde müjdeler ile yorumlanır. Tek bir açıklaması yoktur. Genel manada rüya yorumlanırken, doğum esnasında çevresinde bulunan nesneler ile de ilişkilendirmek bu rüyanın tam ve doğru yorumlanmasına delalettir.

Rüyada Şişman Kız Evladı Doğurmak 

Rüyada şişman kız evladı doğurmak, zenginlik mal mülk ile yorumlanır. Bu şekilde rüya gören kişinin başına büyük bir şans kuşu konacak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kısa süre içinde üne kavuşacağına delalet eder. Tanınmışlık, ün ve şan şöhrete işaret eder. bu ünün getirmiş olduğu bir zenginlik ile yorumlanır. Rüya sahibi için ve rüyayı gören kişinin çevresindeki en yakınları için oldukça kısmetli, verimli kazanç kapıları açılacaktır şeklinde yorulur.

Rüyada şişman kız evladı doğurmak ne demek; mal, mülk ve eşya ile de tabir edilir. Bu rüyayı gören şahıs için, kilo figürü bir mal alımına, kısa sürede eline geçen toplu para ile, arsa yada ev şeklinde bir yatırım yapılmasına işaret eder.

Ek olarak bkz: Şişmanlık

Rüyada Zayıf Kız Evladı Doğurmak 

Rüyada zayıf kız evladı doğurmak, rüyayı gören şahıs için bir ümit beslemesi durumunda yorulur. Rüya sahibinin bir umudu vardır ve bu umudun gerçekleşmesi için uzun uğraşlar vermesi gerekir şeklinde yorulur. Ek olarak, sıkıntılı bir iş yüküne, hane içinde bir münakaşaya ve açlık çekilmesine delalet eder. İşten ayrılmaya, eşten ayrılmaya, münakaşa yada kavgaların yaşanmasına delalet eder.

Rüyada Esmer Kız Evladı Doğurmak 

Rüyada esmer kız evladı doğurmak, rüya sahibi için, toprak olarak rivayet edilir. Topraktan bir arsa almak, bir mal almak vb. alanda toprağa yatırım yapmak olarak rivayet edilir. Esmerlik düzeyi ne kadar fazla ise ve rüya esnasında bu ten rengi belirgin şekilde görülüyor ise kişinin zenginlik boyutu da bu ölçüdedir şeklinde rivayet edilir. Hayırlı haber almaya işaret eder. Hayırlı kısmet bulmaya delalet eder. bir gelirinin olmasına ve tertipli oranda yapılacak olan bu gelire katkı sağlanmasına alamet eder.

Ek olarak bkz: Yüz

Rüyada Sarı saçlı Kız Evladı Doğurmak 

Rüyada sarı saçlı kız evladı doğurmak, hasret ile rivayet olunur. Kız çocuğunun teninin ya da saçının sarı saçlı olması, bir hiç kimseye duyulan hasreti ve arzulamayı simgeleştirmektedir. Bu şekilde rüya gören bir kimse, özlem çekmiş olduğu hiç kimseye kavuşmak ile delalet olur. Bu sayede rüya sahibinin özlemini ektiği her ne ise onun peşinden gitmesine, kısa süre içindeki bu hasretin, ayrılığın bitmesine işaret eder.

Kız Çocuk Doğurmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir