Rüyada Kız Görmek

Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca veya bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.

Bkz: Kız Çocuk Doğurmak

Rüyasında kız evladı gören şahıs, birçok dertten sonrasında mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız evladı mutlu, tertipli bir aile yaşamına yorumlanır.

Rüyada bir kız evladı görmek, birçok sıkıntıdan sonrasında mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Kız güzel ise iyi ve neşeli günlerin yaklaştığı habercisidir.

Rüyada kız görmek güçlükle yorumlanır. Bazı yorumculara bakılırsa, kız, açılmayan kapı olarak tabir olunur. Rüyasında bekar bir kızla tanıştığını görmek, tüccar ise zorlukla para kazanacağına; işgören yada işçi ise maaş ve ücretlerini geç alacaklarına; sanatçı ise eserlerini satmak için güçlük çekecegine işarettir.

Rüyada kız görmek tabiri, bazı tabircilere bakılırsa, üstünde mahsul alınacak verimli bir toprağa, çiftliğe ve tarlaya da delalet eder. Kız evladı çoğu zaman bollukla yorumlanır. Rüyada yeni doğan bir kız evladı görmek(Bebek (Yenidoğan) Görmek), hayatta beklediği en büyük müjdeyi alacağına işarettir. Emekleyen bir kız evladı görmek, işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceğine; yürüyen bir kız evladı görmek, işlerinin yolunda olduğuna delalet eder.

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada kız görmek, rütbeliler için güçlüktür. Kimi zaman bekar kız görmek bineğe, menfaatli araziye işarettir. Kimi zaman de bekar kız rüyası, gam ve kedere ve imkanların kuvvetlenmesine işarettir. Bir kimse bekar bir kıza rastladığını görse, bir mülke malik yada ticaretinde kazanca nail olur.

Rüyada kız evladı görmek, birçok sıkıntıdan sonrasında sonunda mutluluğu yakalayacağınız anlamına gelir. Güzel bir kız evladı, mutlu, tertipli bir aile hayatına işarettir.

Kız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir