Rüyada Kızartma / Çevirme Görmek

İbn-i Sîrîn: Rüyada kızartma yapmak, rızkı için oldukca çalışan ve saygı duyulan olan bir kişiye delalettir. Tabir açısından pişmiş ete oranla pişmeden et görmek oldukca daha hayırlıdır.

Kirmanî: Rüyada kızartılmış koyun eti yiyecek, yediğiniz et derecesinde zorlukla kazanç elde edeceğinize; kızartılmış inek eti yiyecek, korkudan güvenli olmaya işaret eder.

Rüyada kızartılmış kuzu eti yiyecek, elinize azca oranda mal geçeceğine ve bazı yorumculara bakılırsa, adam evladınızın olacağına delalettir.

Cabir Mağribî: Rüyada kızartılmış kuzu kellesi yiyecek, makam sahibi bir kimseden çıkar elde edeceğine; kızartılmış tavuk yiyecek, fitne yöntemiyle bir hanımdan mal elde edeceğinize işarettir.

Rüyada kızartılmış balık yiyecek, seyahate çıkmaya, insanlarla dostluklar kuracağınıza yada hususi bir kimse ile arkadaşlık kuracağınıza; aynı rüyayı namussuz bir şahıs görürse kedere duçar olur.

Rüyada görülen kızartılmış taze balık, tuzlu balıktan; büyük balık da ufak balıktan daha hayırlıdır. Ek olarak kızartılmış balık satıcısı, başkalarına ihsanda bulunan kişilere delalettir.

Kızartma / Çevirme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir