Rüyada Küçük Kurtlar Görmek

Rüyada görülen minik kurt, kız çocuğuna işaret eder.

Rüya sahibinin karnında hissettiği minik kurtlar, onun malından yiyen aile ve akrabasından olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Rızıkları insan vücudundan olan kurtların tabiri de böyledir.

Bkz: Yeşil Kurt, Kurtçuk

Rüyada et yiyen yada yemeyen kurtlar, rüya sahibinin başkasının malından yiyen ailesidir. Bir kimse arkasından çıktığını görmüş olduğu kurtlar, o kimsenin torunlarıdır.

Rüyada kurtların kendi ağzından çıktığını gören kimsenin ailesi kendisi bilmiş olduğu halde kendisine hile yapmak isterler. Fakat onların hilesinden kurtulur, onlar da o kimsenin bakımından çıkarlar. Kendisinin müdahalesi olmaksızın karnından kurtların çıktığını gören kimse, şerli bir kavimden uzak olur ve o zaman kendisi için onur ve temizliktir.

Rüyada vücuttan kurtların çıkması; üzüntü, üzüntü ve zararın gitmesine delalet eder. Gene vücuttan irin benzer biçimde şeylerin çıkması, gene üzüntü ve kederin gitmesine veya ondan malın gitmesine delalet eder. Kurt, evli ve akrabadan bir düşmandır. 

Rüyada ipek kurdu görmek, devlet memuruna işarettir. Bazıları da ipek kurdu, tüccarın alım satımında aldanan ve sanatkarın da meslektaşıdır, dediler. İpek kurdunu görmek, onlardan menfaatin gelmesine delalet eder.

Rüyada bir kimse ipek kurtlarından bir şey görse mala nail olur. Bazı tabirciler, ipek kurdu haram mala ve korunulacak güçlü olan şeylerin elde edilmesine delalet eder, dediler.

Minik Kurtlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir