Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek borç ve üzüntüye, insanoğlunun içinden geçirdiği fena düşüncelere işarettir. Bir kimsenin kendisini lağım içinde çırpındığını görmesi, iş hayatında iflasa doğru koştuğunu ve durumunu düzeltmeye emek harcaması gerektiğine delalet eder.

Rüyada lağım içinde çırpındığını gören hanım ise bir batağa sürüklenmek suretiyle bulunduğuna, dost ve dostlarını iyi kimselerden seçmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder. Büyük para, zenginliktir.

Bir başka rivayete görede: Lağım görmek, lağımdan üstüne bir şey bulaştığını görmek, bir ekip antipatik işlere girmeye ve utangaç olmaya işarettir.

Ek olarak bkz: Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada lağım görmek, asla hayırlı olmayan bir rüya şeklinde tabir edilir. Gam, üzüntü ve zorluklarla oldukca yıpranacağınıza, içinden çıkılması zor belaların içine düşeceğine alamet eder. Bu rüya hastalık, dert, üzüntü anlamını taşır. Hem maddi hem de tinsel kayıplar yaşayacağınızı, eski ruh sağlığınıza kavuşmak için yanınızda size devamlı destek olacak birilerini arayacağınızı ifade eder. 

Rüyada lağım görmenin öteki bir tabiri ise uzun süredir hastanede yatan bir akrabanızın kötüleştiğini ya da vefat etmiş olduğu haberini alacağınızı gösterir. Telefon ile aileden birinin size fena bir haber vereceği, bu haber yüzünden içinize kapacağınızı işaret eder. 

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek, rüyanın tam tersi olacak şekilde tabir edilir. Mutlu bir haber alacağınıza, sıkıntılarınızdan kurtulup keyif yapacağınıza delalet eder. Bununla beraber sizi kendisine aşık ettirecek birisiyle tanışıp yıldırım nikâhı ile evleneceğinizi ifade eder. 

Rüyada Lağım Suyu Görmek 

Rüyada lağım suyu görmek, tehlikesi olan işlere girip başkasına utangaç olmak anlamına gelir. Ailenizin asla tasvip etmediği bir işte çalışmaya başlayacağınıza sadece bu işleri bırakmak için çabalayacağınıza işaret eder. 

Rüyada Lağım Çukuruna Düştüğünü Görmek 

Rüyada lağım çukuruna düştüğünü görmek, fakirlikten kurtulup varlıklı olmak anlamına gelir. Gecikmiş borçlarınızı tek tek ödeyeceğinize, paranızın daha da kıymetleneceğine, ailenizin siz öldükten sonrasında bile rahat edecekleri maddi imkân sağlayacağınıza alamet eder. 

Rüyada Lağım Taşması Görmek 

Rüyada lağım taşması görmek, hayatınızda hayırlı gelişmeler yaşanacağı ve tahsilinizi oldukca güzel derecelerde tamamlayacağınız şeklinde tabir edilir. Hem iş hem de toplumsal yaşantınızda kendinizi göstereceğinize bu sayede daha başarı göstermiş bir kimliğiniz olacağına delalet eder. 

Rüyada Lağım Temizlemek Görmek 

Rüyada lağım temizlemek görmek, ilk etapta canınızı oldukca sıkacak bir sorun ile karşılaşacağınızı sonrasında mesele çözülünce derin bir oh çekeceğinizi ifade eder. Rüyasında lağım temizlediğini gören biri mahkeme, dava benzer biçimde problemler ile uzun süre uğraşacağı sadece gene de bu tarz şeyleri sorunsuz atlatacağı anlamına gelir. 

Rüyada lağım temizlemek görmek tabiri, bazı şeylerin kıymetini anlayıp değerlerinin yeni farkına varmak anlamını taşır. Anne ve babanız ile daha oldukca görüşeceğinizi, her mevzuda daha oldukca destek olacağınızı ve ömürlerinin sonunda değin hayırlı bir evlat olacağınızı gösterir. 

Rüyada Lağım Kokusu Almak 

Rüyada lağım kokusu almak, eşinizle küçücük problemler yaşayacağınızı sadece bu sorunların sonucunda birbirinizin kıymetini daha oldukca bileceğinizi gösterir. Eşinizi ya da sevgilinizi kaybetmekten korktuğunuza, ufak münakaşaların aşkınızı daha çok alevlendireceğine ve sizi sımsıkı kenetleyeceğine delalet eder. 

Rüyada Birinin Lağıma Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin lağıma düştüğünü görmek, sizi yepyeni bir dünyanın beklediği şeklinde tabir edilir. İş hayatından reddedilmeyecek karlı teklifler alacağınıza, evinizde bereketin ve nimetin artacağına, hayırlı ve kalbinizi heyecanlandıracak bir kısmet bulacağınıza delalet eder. Bu şekilde bir rüya gördüyseniz bu rüya hayatınızı tamamen değiştirecek yeni şeylerin habercisi bulunduğunu gösterir. 

Rüyada Lağım Pisliği Görmek 

Rüyada lağım pisliği görmek hayra yorulmaz. Doğru yoldan çıkıp fena yollara doğru ilerleyeceğini ve bundan dolayı günahkâr bir kul olacağınızı gösterir. İçinizdeki güzel duyguları dinlemeyip başka insanlara kulak asacağını, bu durumdan kurtulmak için tövbe ve istiğfar edip Tanrı’a yakaracağınızı ifade eder. 

Rüyada Lağım Pisliği Bulaşması Görmek 

Rüyada herhangi bir yerine lağımdan gelen insan yada hayvan dışkısı bulaştığını ve onu temizlediğini görmek, hayırlı şeylerin yakın gelecekte gerçekleşeceği anlamına gelir. Helal kazanç yardımıyla rızkınızın kat kat artacağına, şansınızın açılıp kısmetinizin artacağınıza, alın teri döktükten sonrasında büyük bir servet sahibi olacağınıza alamet eder.

Lağım 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir