Rüyada Mafya Görmek

Rüyada mafya görmek, rüya sahibini hayatına dair bazı hayalleri ve umutları olduğu şeklinde yorumlanır. Güç, kuvvet, istikrarlı savaşım ve oldukça büyük mevkilerde gözü olduğuna işarettir. Bununla beraber rüyada mafya görmek, rüya sahibini ailesinin de kişinin kendi isteklerine karşı çıkması ile yorumlanır.

Bkz: Haraç

Rüyada mafya görmek ne demek: Rüya sahibinin hayallerinden vazgeçmeye çalışmasına delalet eder. Rüya sahibinin fena yola düşeceği endişesi ile ailesi tarafınca çalışmalarına engel olunacağına işaret eder. Zor zamanlardan geçmeye, hırslanmaya, üzülmeye ve kızmaya işaret eder. Rüya sahibinin makam ve mevki hırsı ile aile fertleri ile yapmış olduğu münakaşaya delalet eder.

Rüyada mafya görmek tabiri, iş yaşamı ve hırslar yüzünden kişinin kendini kaybetmesine işaret eder. Kişini çevresi tarafınca hor güleceğine, dışlanacağına ve hakir davranılacağına işaret eder. Baskı görmeye, çevresi tarafınca bir gruba alınmamaya işaret eder. Sadece rüya sahibinin hayallerinin peşinden gitmesi açısından da büyük bir işarettir. Bu sayede güvenilir bir iş hayatına başlangıç ve kendi hayalleri uğruna harp vermeyi göze almaya delalet eder.

Rüyada Mafya Babası Görmek 

Rüyada mafya babası görmek, rüya sahibinin işi ile ailesi içinde kalmasına işaret eder. Rüya sahibinin ne yazık ki bu mevzu içinde bir seçim yapması gerektiğine delalettir. Seçime zorlanmaya bir tarafı kabul etmeye benimsenmeye işaret eder. Kişinin sevilmiş olduğu kişilerden ya da işlerden soğutulmaya çalışılmasına işarettir. Buna uygun seçim halletmeye zorlanabilir.

Rüyada Mafya Bulunduğunu Görmek 

Rüyada mafya bulunduğunu görmek, güç ile ve mevki ile yorumlanır. Rüya sahibinin kendini üstün görmesine işaret eder. Çevresine karşı güç kullanmak istemesi, bir mecliste kendi sözünün geçmesi isteğine işaret eder. Rüya sahibinin daima baskı ve güç ile bir bölgelere gelme hırsına delalet eder. Ek olarak makam sahibi olabilmek adına her türlü fena işlere bulaşılabilir. Kavga, haram mal, zorbalığa delalet eder.

Rüyada Eli Silahlı Mafya Görmek 

Rüyada eli silahlı mafya görmek, kişinin aile baskısı görüldüğüne işarettir. Eş baskısı, anne-baba baskısı sebebiyle aileden korunması gerektiğine işarettir. Bu baskılara karşı boyun eğmemesi gerektiğine işarettir. Kişinin de kendi hayallerinin bulunduğunu ve bu hayalleri izlemesi için aile baskısından yılmaması gerekir. Rüya sahibinin bilhassa hırslarına kapılmadan ve ümitsizliğe düşmeden, istikrarlı bir başarı ile elde edemeyeceği hiçbir şeyin olmadığına işarettir. Bu şekilde rüya gören şahıs disiplinli olmalı. Şundan dolayı bu rüya; disiplin, özveri ve sağduyuya delalettir.

Rüyada Mafyadan Korktuğunu Görmek 

Rüyada mafyadan korktuğunu görmek, aile bireylerinden çekinecek bir durumu olduğuna işarettir. Rüya sahibinin utanılacak bir şey yapmış olduğu ile rivayet edilir. Utanmak, mutsuz olmak ve bunun akabinde kimsenin yüzüne bakacak durumu olmamak olarak rivayet edilir. Hata işlemek, fena bir şey yapmak haram mal yiyecek, bir kişinin hakkına gasp etmek ile rivayet edilir. Diktatörlük ve kavgaya işaret eder. Negatif bir rüya olduğundan, rüya sahibinin bu rüyadan ders çıkarması gerekir.

Rüyada Mafyaya Aşık Olmak

Rüyada mafyaya aşık olmak, kişinin yanlış işler yapmasına ve bir hata yapmasına işaret eder. Bu bir iş yaşamı ya da gönül işi olabilir, fark etmeksizin bu durumdan ders çıkarmadan büyük bir hataya sebebiyet vermesine işaret eder. İstenmeyen bir eş, çevresi tarafınca onaylanmayan bir evlilik yaşamı olarak da yorumlanır. Fena eş, saygısız eş, haram mal getiren ve haram kazanç elde eden eş olarak yorumlanır. Çevre tarafınca dışlanmaya ve çevre tarafınca evliliğe onay verilmeme durumuna işaret eder.

Rüyada Mafya Tarafınca Kovalandığını Görmek 

Rüyada mafya tarafınca kovalandığını görmek, rüya sahibinin fena işlere bulaşacağı ve başını derde sokacağı yönünde rivayet edilir. Yanlış işler yapmak, bir işte başarısız olmak, başkaları tarafınca onaylanmayan işlere kalkışmaya işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanların başını derde sokacağı yönünde delalet eder.

Mafya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir