Rüyada Mermer Taşı Görmek

Rüyada görülen mermer taşı; izzet ve yüksekliğe, mala, iyi geçinen karı kocaya işarettir. Bundan dolayı, bir kimse rüyada yanında mermerden bir şey bulunduğunu görse, fakirlikten sonrasında varlıklı olur veya evlenir.

Rüyada mermer taşı görmek, yüksek bir mevkiye nail olur. Fakat mermerden şadırvan havuz; fıskiye, ağızlarından su akıtan arslan yada yırtıcı hayvan şeklinde yapım olunan şeylerin hepsi, ona haiz olan yada eline geçen ya da ondan tutum eden kimse için üzüntü, üzüntü ve şiddetin gitmesine işarettir. Ek olarak, ferah ve sevincin gelmesine, şerefli hanıma, güzel evlata, menfaate, yüksek meskene ve rızıklara işarettir. Fakat mermerden kabirler ve nakışlı direkler; ahiretin salahına, güzel hayata ve daima makbul olan vakitlere işarettir.

Rüyada mermer direk görmek, ayak ve temeller çıkar ve yaşayışa, şöhretin umum olmasına; mermer köprüler, güzel bayanlara ve rütbeli şahıslara işarettir. Kimi zaman mermer küp, mermerden oyulmuş, büyük dibek şeklinde musluk şeklinde şeyler, insanoğlunun unutmuş olduğu ve gaflet etmiş olduğu şeye işarettir.

Mermer Taşı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir