Rüyada Metres Görmek

Rüyada metres tuttuğunuz ya da birisine metres olduğunuzu görürseniz, bu şekilde bir rüya başınızda büyük bir yıkım dolaşmakta olduğuna işarettir.

Bkz: Yaşam Bayanı

Rüyada metres görmek, başınızın belaya gireceğine işaret eder. Günden güne sıkıntılarınızın artacağına ve musibetlerden kurtulamayacağınıza alamet eder. Sizi kötülüğe sürükleyen kişilerle dost olacağınızı ifade eder.

Rüyada bir kadının kocasının metresi bulunduğunu görmesi, gerçek hayatta kocanız ile ilgili itimat problemi yaşadığınız anlamına gelir. Bir adamın metres görmesi ise eşinizle ilişkiniz hakkında konuşmaya yapacağınıza delalet eder. 

Rüyada Kocasının Metresini Görmek 

Rüyada kocasının metresini görmek, kadının evli olduğu adama karşı kuşku duyduğu anlamına gelir. Kocanızı yakın takibe alacağınıza işaret eder. Ek olarak şüphelerinizi tam anlamıyla gidermek için birinden yardım alacağınızı ifade eder. 

Rüyada Metres Olmak 

Rüyada metres olmak, oldukça üzüleceğiniz ve bunalıma gireceğiniz günlerin yakın olduğuna işaret eder. Türlü türlü sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder. Depresif bir ruh haline bürüneceğinize ve bu durumunuzu herkesten gizlemeye çalışacağınıza alamet eder. 

Rüyada yakın arkadaşının metres bulunduğunu görmek, bu arkadaşınızla ilişkilerinizi sonlandıracağınıza işaret eder. Aranızda yaşanmış olan bazı sorunlardan dolayı o kişiye karşı tavır alacağınızı gösterir. Bununla birlikte ilişkinizi bitirmenin sizi ruhen de rahatlatacağına işaret eder. 

Rüyada Birinin Metresi Olmak

Rüyada birinin metresi olmak, bazı rüya tabircilerine nazaran tasalarınızı bir nebze olsun unutturacak neşeli bir haber alacağınıza işaret eder. Uzun süredir boğuştuğunuz problemleri çözeceğinizi ifade eder. Bu rüyanın öteki bir anlamı ise yalnız kalan birine arkadaşlık edeceğinize alamet eder. Ailesini yitirmiş birine yoldaş olacağınızı ve o kişinin dertlerini dinleyeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Metres Dövmek 

Rüyada metres dövmek görmek, güç sahibi olacağınızı gösterir. Dövülen hanım bilindik bir kimse ise bu kişiden gerçek hayatta öç alacağınıza işaret eder. Rüyada metresi dövmenin öteki bir tabiri ise bilinçaltında bastırılmış bir hiddet duygunuz olduğuna delalet eder. Düzgüsel zamanda noksan taraflarınızı saklamak için güç gösterisine başvuracağınıza rivayet eder. 

Rüyada Metres Tuttuğunu Görmek 

Rüyada metres tuttuğunu görmek, aile içinde büyük bir sorun yaşayacağınızı ifade eder. Aile fertleri içinde bir mevzu üstünde uzlaşı sağlanamayacağını işaret eder. Ek olarak ortaya çıkan bu olumsuzluklar sebebiyle ailenizdeki bir kişiyle uzun süre küs kalacağınıza delalet eder. 

Rüyada metres tuttuğunu görmek tabiri, meşhur bir İslami rüya yorumcusuna nazaran dinden uzaklaşmak şeklinde tabir edilir. Gündelik hayatta helal ve haramı birbirine karıştıracağınıza delalet eder. Günah işlemekten çekinmeyeceğinizi ve ders almamak için ayak direyeceğinizi işaret eder. 

Rüyada Kendini Metres Görmek 

Rüyada kendini metres görmek, başka birinin boyunduruğu altına gireceğinizi ifade eder. Özgürlüğünüz kısıtlanacağını ve eskisi şeklinde rahat olamayacağınızı işaret eder. Attığınız adımları takip eden biri olacağını rivayet eder. Tüm bunların sonunda kendinizi bunalmış hissedeceğinizi gösterir. 

Rüyada kendini metres görmenin öteki bir yorumu ise başkasının yuvasını bozacağınıza delalet eder. Eşlerin arasını açtığınız için bu durumun geri dönüşünün oldukça fena olacağını işaret eder. Evinizden bereketin kaçacağını, ahirette de yaptığınız günahın bedelini ödeyeceğini ifade eder.

Rüyada patronun metresi bulunduğunu görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız sorunlara işaret eder. Bu problemler yüzünden başarısızlık yaşayacağını ve durumun fena sonuçlanacağını ifade eder. Hatta işinizi yitirme noktasına kadar geleceğinize delalet eder. 

Rüyada Babanın Metresini Görmek 

Rüyada babanın metresini görmek, hayır getirmeyecek bir rüya olarak tabir edilir. Başkasına güvenip kefil olduğunuz için başınızın belaya gireceğini işaret eder. Kefil olduğunuz kişinin borçlarını ödemek zorunda kalacağınıza delalet eder. 

Rüyada babanın metresini görmek tabiri, başka bir rüya tefsircisine nazaran babaya asi olan evlat olarak tabir edilir. Babanızla büyük bir münakaşa yaşadıktan sonrasında kapıyı çekip gideceğinize delalet eder. Sadece hemen sonra pişmanlık yaşayacağınızı ve babanıza karşı utangaç olacağınızı gösterir.

Metres

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir