Rüyada Mikser Görmek

Rüyada mikser görmek; bir şeyi gömmeye, mal ve yararlı şeylerin meydana çıkmasına ve azabın inmesine veya hapiste bulunan kimselerin rahatlığı için dağılmalarına ve sıkıntıdan kurtulmalarına işarettir.

Rüyada mikser kullandığını görmek, hamama işarettir. Şundan dolayı hamamda ateş, ısı, su ve oldukça insan vardır. Bu alet tekkeye de işarettir. Şundan dolayı orada halvete çekilmiş bazı insanoğlu vardır. Halvette bulunan kimselerin halvetten çıkması ise terbiye ve tabiatlarında bulunan fena şeylerin kendilerinden gitmesinden sonrasında olur.

Rüyada mutfak mikseri görmek, sapıklar için hidayete ve öğrenci için de ilme işarettir. Kandillerde yakmak için acı zeytinyağı çıkarılan sıkacak aletin tabiri de böyledir.

Rüyada görülen mikser, hayra da işarettir. Mikser aleti, süt emziren bir hanımdır. Çocuk ise karıştırılan şeydir. Bir kimsenin rüyada bir şehirde olacak ucuzluğa, karıştırılan aletlerin yıkanması ise, o şehirde meydana gelecek kıtlık ve pahalılığa ve süt emziren kadının hayatını kaybetmesine işarettir. Her karıştırılan şey hapisteki kişinin kurtulmasına, eşeysel münasebette bulunmaya ve servet yapmak isteyen kimse için de mala işarettir.

Bkz: Çırpmak

Mikser

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir