Rüyada Ödünç Vermek Görmek

Rüyada para ve eşyayı başkasına ödünç olarak vermek, bir fakire sadaka vermekle yorumlanır. Ödünç, asiler için tövbeye; kafir için İslama; fakirler için zenginliğe işarettir. Ödünç para istediğini görmesi, ona isabet edecek bir hastalık yada şiddete işarettir.

Rüyada ödünç olarak birisine bir eşya yada para verdiğinizi görmek, o hiç kimseye karşı olan memnuniyeti gösterir. Rüyada borç vermek, cömertlikle yorumlanır. Rüyada bir arkadaşınızdan herhangi bir şeyi yada bir parayı borç olarak aldığını görmek, o arkadaşınızın sizin hakkınızda iyi niyet edindiğine işarettir.

Bir başka rivayete gore de: Rüyada ödünç vermek, ödünç veren kimse tarafınca ödünç alan şahsa verilecek sadakaya yada ödünç alan kimsenin, sıkıntıdan dolayı ödünç verene ihtiyacını arz etmesine işarettir. 

Rüyada bir eşyayı ödünç vermek, fena ve hoşunuza gitmeyecek bir durumla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada kıymetli bir şeyi ödünç olarak vermek, kulun Tanrı (C.C.) rızası için iyilikte bulunmaya işarettir. Tanrı (C.C.) rızası için borç verdiğini gören kimse, cihat uğrunda para sarf eder. Hasta olan bir kimse rüyada ödünç istediğini görse, ona isabet edecek şiddete; ödünç almak istediği şeyi aldığını görürse, öleceğine işarettir. Bir kimse rüyada bir şeyini ödünç almış olduğu insanın öldüğünü görürse üzüntü, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulur.

Ödünç Vermek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir