Rüyada Öksüz Görmek

Bakınız: Yetim

Rüyada kendisini yetim görmek, daima maddi bakımdan refah içinde yaşayacağınıza ve dostlarınız tarafınca oldukca sevileceğinize işarettir. Rüyada bir yetimhaneyi ziyaret etmek, dostlarınız tarafınca oldukca iyi haberler almaya ve işinizin gelişip ilerlemesine işarettir.

Rüyada öksüz görmek, iş kurarak işi gücü olmayanlara iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Devamlı maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya, muhtaç duruma düşebileceğinizin de işaretidir.

Rüyasında öksüz kaldığını görerek ağlayan kimse sevdikleriyle beraber güzel bir yaşam sürecek anlama gelir. Küçücük problemler yaşansa bile, kısa sürede tüm problemler atlatılabilir.

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya muhtaç duruma düşebileceğinize işaret eder.

Rüyada bir öksüz sevdiğinizi görmek, işlerinizin oldukca yolunda gideceğine; öksüzü üzerek ağlatmak, işinizin bozulacağına işarettir.

Öksüz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir