Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, fena niyetli bir kişinin oyununa gelineceğine, iş hayatında büyük bir dara düşüleceğine, alınacak olan kararların istenmeyen sonuçlara yol açacağına ve eşler içinde tartışmaların baş göstereceğine yorumlanır. 

Rüyada ölü fare yavrusu görmek, projeleri baltalayacak ve kendisine duyulan itimatı boşa çıkaracak bir kişinin varlığına ve bu şahıs yüzünden karanlık kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada ölü fare görmek, kişiyi derinden sarsacak ve kendisini önemsiz ve değersiz biri benzer biçimde hissetmesine sebep olacak bir olayın yaşanacağı; eş, dost ve akrabaların bu durumdan oldukça hastalık duyacakları, gerek ruhsal gerek bedensel sorunların baş göstereceği ve alınacak yardımın bile yarar etmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada ölü fare görmek nedir ağız tadının bozulacağı şeklinde yorulur. Düşmanların en sıkıntılı ve en sıkışık zamanı beklediğine, bu süre vardığında oldukça dikkatli olunması gerektiğine, eğer dikkat edilmezse büyük kayıplar verileceğine ve bu kayıpların geri dönüşünün olmayacağına alamet eder.

Rüyada ölü fare görmek ne demek; istemeden bazı sorunlara sebep olunacağına, bu sorunların akla gelmeyecek bazı sıkıntıların kapısını açacağına ve uzun soluklu bir uğraş gerektirdiğine delalet eder.

Rüyada ölü fare görmek tabiri, iş dünyasında dengeleri değiştirebilmek için meydana getirilen bir iş birliğinden büyük zararlar almış olarak çıkılacağına ve deyim yerindeyse bin pişman olacağına yorumlanır.

Rüyada ölü fare görmek İslami rüya tabirleri, gözünü hırs bürümüş biri yüzünden aile içinde tartışmaların ortaya çıkacağı ve istenmeyen sonuçlar doğuracağı anlamına gelir.

Ek olarak bkz: Gözsüz Fare, Tarla Faresi, Fare Isırması

Ölü Fare

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir