Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek rüyayı gören kişinin, kendisine ayak bağları olan birisinden kurtulması yardımıyla zenginliğe, mutluluğa ve rahat bir yaşama kavuşacağına alamet eder. Bolluk bolluk içinde geçecek bir ömre işaret eder. 

Rüyada ölü kara kedi görmek, büyük uğraşlar vererek işlerin aksamasına sebep olan bir kişinin, deyim yerindeyse kendi kurduğu tuzağa düşeceğine ve pişmanlığından dolayı gelip af dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek ne anlama gelir, kişinin şansının döneceğine, attığı her adımın kendisine yeni bir makam kazandıracağına, sevilmiş olduğu kişinin ilgisine mazhar olacağına, yoksul ve desteğe muhtaç insanlara yardım eli uzatacağına ve yolunun her daim açık olacağına delalet eder.

Rüyada ölü kedi görmek nedir; uzun seneler başka başka kişilerin işlerinde çalışan rüya sahibinin, bu esaretten kurtulacağı, devamlı düşlediği ve tenceresini kaynatacak kadar kazanç getirecek bir iş kuracağı ve bu işin ona istediğinden oldukca daha çok para getireceği anlamına gelir.

Rüyada ölü kedi görmek ne demek; refah, luk ve ferahlık olarak yorumlanır. Epey bir zamandan beri ara verilmiş olan gönül işlerine geri dönmeye, yakın çevreden ahbap olunan bir şahıs ile bir ilişkiye başlamaya, aile büyüklerinin iyi dileklerini ve hayır dualarını almaya ve yere daha sağlam basar duruma gelmeye yorulur.

Rüyada ölü kedi görmek tabiri, akılda fiyasko olarak yer eden vakaları geride bırakmaya, yeni denizlere yol almaya, içinde bulunulan gafletten ve özgüven eksikliğinden kurtulmaya, para kazanma ve yeni bir yaşam kurma mevzusunda yeni bir yola girmeye işarettir.

Rüyada ölü kedi görmek İslami rüya tabirleri, hastalıkların ve sorunların Tanrı’ın izniyle geride kalacağına ve uzun bir süreden beri devam eden sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Ek olarak rüyada kedi görmek tabirine ve kediler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Ölü Kedi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir