Rüyada Ölü Tavuk Görmek

Ek olarak bkz: Karatavuk, Tavuk Görmek

Rüyada ölü tavuk görmek, rüyayı gören kişinin yaşamını mutlu bir halde devam ettireceği manasına gelmektedir. Kişinin hayatında pozitif yönde değişimler olacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Hem de rüya sahibinin sıkıntılarını bir kenara bırakarak yaşamını yaşamaya başlamış olacağı anlamına da gelmektedir.

Kimi süre rüyada tavukların toplu olarak ölmesi ise kişiye ziyanı dokunacak mantıksız bir hanıma işaret etmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmek ne anlama gelir, rüyada ölü tavukları pişirmek, kişinin üzücü bir haber alacağı ve oldukça üzüleceği anlamına gelmektedir. Kimi zaman görülen bu rüya kişinin ailesinden bir kimsenin vefat edeceği ve rüya sahibinin bu durum karşısında oldukça üzüleceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada ölü tavukların canlandığını görmek yaşama sıkı sıkı tutunan ve rüya sahibine yardım eden bir karı anlamına da gelmektedir. Hem de rüyayı gören kişinin kötülüklerden uzak kalmasını sağlayacak bir kimselerle de ilişkilendirilmektedir. 

Rüyada ölü tavukların canlanması kişinin ailesinin sözünden çıkmayacağına ve hayır duası alacağı anlamına gelen bu rüya, kişinin sıhhat problemi yaşayacağına, sadece kısa süre içinde şifa bulacağına işaret etmektedir. Kimi zaman görülen bu rüya kişinin etrafındaki kimseler tarafınca oldukça sevileceği manasına da gelmektedir.

Rüyada tavuk kesip yemediğini görmek nedir; bekar bir kimse için evlilik anlamına gelen bu rüya, evli bir kimse için ise bebek sahibi olmak anlamına gelmektedir. Kimi süre görülen bu rüya, kişinin mal sahibi olacağı yada yeni bir ev alacağı şeklinde de tabir edilmektedir. Hem de bu rüya, rüyayı gören kişiye beklemediği bir zamanda yüklü bir miras kalacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin umudunu kaybetmiş olduğu bir işin gerçekleşeceği ve rüya sahibinin bu duruma oldukça sevineceği manasına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında üstün başarılar kazanacağına da delalettir.

Rüyada ölü tavukları gömdüğünü görmek ne demek; kişinin egoist davranacağına ve yalnız kendisini düşünerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başı kesik tavuk görmek rüyayı gören kişinin mesleki hayatında oldukça iyi bölgelere geleceği manasına gelmektedir.

Rüyada ölü tavuk görmek İslami rüya tabirleri, şansın açılacağına ve dileklerin gerçekleşeceğine delalet olan bu rüya, kişinin sıkıntılarını çözümleyeceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Ölü Tavuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir