Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, insanoğlu hakkında dedikodu icra eden ve kurnaz bir halde uğraşarak işinden olmasına sebep olan bir kişinin varlığına ve bu kişinin, yapmış olduğu kötülüklerin ortaya çıkması yardımıyla büyük utanç duyacağına, sadece gene de işinden kovulacağına delalet eder.

Rüyada ölü sarı yılan görmek, söylediği şeyler yüzünden eşlerin arasını bozan ve bu durumun devam etmesi için elinden gelen her şeyi icra eden kişinin sonunun fena olacağına yorumlanır. 

Rüyada ölü siyah yılan görmek rüyayı gören kişinin, gerek ruhen gerek bedenen tükenmesine sebep olan şahıs içine düşeceği problemi çözemeyecek ve zindana düşecek anlamına gelir. Aile ya da işle ilgili olarak verilecek kararlarda güvenilir ve tecrübe sahibi birinden destek alınmalıdır.

Rüyada ölü yılan görmek ne anlama gelir, kasvetli ve afakan dolu günlerin yaşanmasına sebep olan fena kalpli biri yüzünden haiz olunan malın bir kısmının kaybedileceğine, zor zamanlar geçirileceğine, sadece sabır ve emek verme yardımıyla gene eski güzel ve ihtişamlı günlere kavuşulacağına yorulur.

Rüyada ölü yılan görmek nedir; şeytanın bacağını kırmak anlamına gelir. Hastalıklara şifa bulunacak, iş hayatındaki ölü toprağı kalkacak, fena alışkanlıklar tek tek bırakılacak, yeni ve güzel alışkanlıklar edinilecek ve dikkat dağıtan emekler yerini güzel ve kazanç sağlayacak projelere bırakacak anlamına gelir.

Rüyada ölü yılan görmek ne demek; işleri durma noktasına getiren bir şahıs, sabır ve çalışkanlığı ile yeni kendisinden beklenmedik kadar iyi işlere imza atan rüya sahibi karşısında çaresiz duracak anlamına gelir.

Rüyada ölü yılan görmek tabiri, canı gönülden meydana getirilen iyilikler Tanrı katında karşılığını bulacak ve mutluluk uzun seneler devam edecek.

Rüyada ölü yılan görmek, nefsi ve açgözlülüğü yüzünden ceza almış birinin daha fena olacağına yorumlanır.

Ek olarak bkz: Su Yılanı, Yılan, Ölü Kedi, Ölü Fare

Ölü Yılan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir