Rüyada Otomobil Görmek

Rüyada her çeşit binit vasıtası görmek, geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği yaşam tarzına işarettir. 

Rüyada otomobili rölantide çalışır halde görmek, işlerde durgunluğa; otomobili çalıştırıp hareket ettirmek, işlerin açılmasına; geniş ve rahat otomobil, baht açıklığına ve mutluluk unsuru olan şeylere delalet eder.

Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz benzer biçimde yaşıyorsunuz anlama gelir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır.

Rüyada bir otomobil kullandığını görmek, bulunmuş olduğu işte başarı göstermiş bir yönetici olduğuna; işgören yada işçi değil de halkadan biri ise, onlar tarafınca sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Rüyada bir otomobilin içinde bulunduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonrasında suçsuz olduğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Rüyada otomobil tarafınca ezildiğini fakat ölmediğini görmek, annenizin ömrünün uzadığına ve sıhhatli bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada otomobil tarafınca ezilmek, hayırsız bazı işler yapacağınıza ve babanızı üzeceğinize delalet eder. Dikkatli olmanız gerektiğine uyarı niteliğindedir.

Ek olarak bkz: Otomobil, Motosiklet, Motorlu Vasıta

Rüyada otomobile bindiğini görmek, hasta ise sağlığına kavuşacağına; hareket halinde otomobil görmek, kazançlı yeni bir işe başlamaya; duran otomobil görmek; işlerinizin fena gideceğine; taksiye binmek görmek, iyi bir yolculuğa çıkmaya; otomobil çarptığını görmek, rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir.

Otomobil

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir