Rüyada Paket Görmek

Rüyada içi dolu paket görmek, sırları gizlemeye ve dağınıklığı gidermeye işarettir. Eşya paketlemek, yolculuğa ya da evlenmeye; paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinmeye ve orada yaşamaya delalet eder. Kimi zamanda yapacağınız işlerde bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız anlamına gelir.

Rüyada birine paket yollamak, işinizde küçük zararlara uğrayacağınızı belirtir.

Rüyada elinize bir paketin geçtiğini gördüyseniz, bazı hoşluklarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Birine paket yollamak ise küçük zararların habercisidir. Bekarlar için de iyi bir kısmettir.

Rüyada herhangi bir şeyi paketlediğini görmek, birçok işlerin yapılması için sizi beklediğine; bir paketi açtığını görmek, oldukca fena bir tuzağa tutulacağınıza ve size oldukca haince davranan kimselerin varlığına işarettir.

Rüyada bazı eşyaları paket yaptığınızı görmek, işlerinizden randıman alacağınıza ve her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada görülen paket; mal, zenginlik ve refaha işarettir.

Rüyada paket taşımak, hepimiz için öğrenek verici bir işe girişeceğinize işarettir. Bu iş sizin geleceğiniz ve ailenizin saadeti için oldukca hayırlı olacaktır.

Ek olarak bkz:  Armağan Vermek, Fiyonk, Açmak

Paket

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir